Jump to content
Dogomania

aga-gusia

Members
  • Posts

    200
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aga-gusia

  1. Hejka! Bardzo fajne zoo [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] -pozdrawiamy A tu na poprzednim zdjęciu to pewnie Mick za szczenięstwa:loveu:
  2. [quote name='Paulina_mickey'][URL]http://images26.fotosik.pl/132/be1772ee4c1ab705med.jpg[/URL] witamy:loveu: Sliczna psinka i ta foteczka :loveu:[/quote] Dziękujemy i też witamy serdecznie [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] i podrawiamy!
  3. Jeśli nawet Bambi powiększy się jeszcze o 100% to nadal będzie małym pieskiem [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG]
  4. W takim razie na pewno jutro- pojutrze będziemy mieć książeczkę i spokojnie 18 już pani doktor nam tam wszystko powpisuje-ostatnie szczepienie i to co będzie itd :) Ciekawe jak moja klucha teraz podrosła-bo miała ostatnio 1,8 kg a teraz myślę,że ma jakieś 2kg no to zobaczymy jak do 18stycznia będzie. Jest tak przecudna jak biegnie i te uszka jej tak wiewają do tyłu:lol::lol::lol:
  5. My też trzymamy kciuki za maleńką-niech tylko będzie zdrowiutka i znajdzie kochającego dwunożnego osobnika :) Maleństwo słodkie [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG]
  6. Nooo..........to dobrze,że cioci Halbinki śnieg nie przysypał ;) i wróciła [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG]
  7. Hahahahaha:lol::lol::lol: właśnie,że nieeeeeeeee bo te zabawki to prezent od sklepu za zamówienie-bardzo miły prezent niespodzianka [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]
  8. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Świetne opowiadania i zdjęcia! Uwielbiam tą galerię :loveu: Mała kruszynka :loveu:[/quote] Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!Bambi dziś dostała w przesyłce ze sklepu 3 nowe zabawki i szaleje ile wlezie-porobię jej nowe zdjęcia i na pewno będą też fajne :loveu:.Najlepiej się podoba mojemu "niedoblemu psiu"zabawka zeberka do gryzienia. :bye:
  9. Gdzieś tam wyżej napisałam,że mówię do psa :nie wolno -a ja mówię : zostaw :lol:
  10. A coś Wam opowiem: w Sylwestra byłam w domu i oprócz mojej 7(i 8mcy)letniej córki miałam też pod opieką niespełna 4 letnią dziewczynkę.Nagadałam się jak ma się zachowywać wśród naszych zwierząt oj nagadałaaaaammm -ale jak wiadomo do tak małego dziecka to niezbyt dociera bo emocje biorą jednak zawsze górę i się zapomina co ciocia mówiła. No i drugiego dnia już w Nowy Rok mała mówi do mnie: ciociaaa cemu kupiłaś tego Calucha???Cemu kupiłaś Calucha???:niedowia: A na psa tak: niedobly pieś :nono: ja się pytam dlaczego niedobry? Mała na to: bo u babci Sonia mi nic nie zabiela i nie glyzie [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon8.gif[/IMG] I znowu tłumaczyłam,że to mały piesek-szczeniaczek itd itp :lol:
  11. No pewnie :p musi używać rozumku-bo takie pypki to są spryciarze,że hej:cool3: Z kotami próbowała na początku nawiązać znajomość do wspólnych zabaw-nic nie wyszło...to teraz by chciała ich po prostu ustawić po swojemu-ale też niezbyt wychodzi...w relacje między nimi za bardzo nie wkraczam-bo i też za bardzo nie wiem jak aby nie popełniać błędu...
  12. Dziękujemy za odwiedzinki u nas :) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cf8a6535feab119a.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/95/cf8a6535feab119amed.jpg[/IMG][/URL]
  13. A tak tak wiem-tylko troszkę się chciałam pochwalić :lol: że coś tam kumamy w ogóle a taka faktyczna nauka jest ważna-będziemy się starać [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] A o tej książce też myślałam bo wpadłam gdzieś na ten tutuł-muszę ją mieć w takim razie :)
  14. Oooooo nasa ciociunia psysła [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] pewno,że chcę-czas też mam -ja zamówiłam ten darmowy zestaw dla szczeniaczka z Eukanuby(a niech dają a co-niech coś dobrego też zrobią) no ale zanim to przyjdzie to pewnie ja już sobie ten kliker kupię Łobuziak lubi zjadać wszystko co leży-łącznie ze żwirkiem rozsypanym przez koty-na szczęście jeszcze nie wchodzi do kuwety-bo ja mam krytą z klapą.Lubi małpiszon gryźć -też co się da-ale szybko się uspokaja kiedy podniesie się ją do góry-chwyt ręce splecione pod brzuszkiem.Nie wolno już też coraz lepiej dociera.Nigdy nie krzyczymy.Na gryzienie i ciągnięcie za ubranie nauczyłam nawet córkę reagować spokojnie i wyciszać psa.Lubi też szalona nasza łapa drapać.No więc normalnie jak pies wydaje mi się-no i trzeba uczyć psiaka :)
  15. A dzień dobry :loveu: U nas fajnie-Bambisia właśnie biega za córką,która chodzi z kadzidełkiem po domu.Psinka nasza dostaje coraz większych różków ;) ale nikt jej się nie dziwi-po spaniu rozsadza ją energia-psiaczek powinien się wyszaleć na dworku a tu nadal kwarantanna. Może mi ktoś poleci jakąś fajną zabawę z pieskiem w domu-oprócz piłeczek -gryzaków-kuli smakuli-w co na przykład mamy bawić się z naszą szaloną łapą???
  16. No nie?Normalnie Nowy Rok wszystkich przytłumił-wszyscy robią inwentury-liczą łapy ogony itd :lol: i nikogo nie ma :evil_lol:
  17. Ciociu Halbiiiinooo przypominamy,że czekamy na książeczkęęęęęęęęę Bambi :nono: ;)
  18. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Ale wariatka z niej... :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] :lol::lol::lol: kochana kochana wariatuńcia :loveu:
  19. Smutne [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon9.gif[/IMG].........
  20. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e573c0050f08934f.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/95/e573c0050f08934fmed.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/04a9db1b1790c57c.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/95/04a9db1b1790c57cmed.jpg[/IMG][/URL]
  22. Dziękuję serdecznie wszystkim odwiedzającym [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] Tak Maju -dokładnie jest tak ,że jedno uszko stawia zupełnie na sztorc :lol: a drugie jest oklapnięte ale może też dołączy :lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c3005be356d380f9.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/133/c3005be356d380f9med.jpg[/IMG][/URL]
  23. A więc proszę:lol::lol::lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8d92aab925f3f071.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/135/8d92aab925f3f071med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/722250eac89525be.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/135/722250eac89525bemed.jpg[/IMG][/URL]
  24. Na dzisiaj starczy a jeszcze mogę wrzucić prześmieszne zdjęcie mojego kota Czarucha jeśli ktoś jest chętny obejrzeć:lol:
  25. Czaruch jest duży-Bambi jest małym pieskiem ale już powiększyła się prawie o 100% odkąd ją mam [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] i jest teraz małym 2kg pieskiem-podczas gdy Czar ma jakieś ponad 7kg tylko,że w tej wadze jest też jego znów coraz tłustszy brzuch:oops: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a25bcdd46a993a4a.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/95/a25bcdd46a993a4amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d41eec79a8e573d3.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/135/d41eec79a8e573d3med.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...