aga-gusia
Members-
Posts
200 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by aga-gusia
-
Niech moje oczy powiedzą wszystkim oglądającym jak bardzo jestem szczęśliwa dzięki mojej Bambi [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5a17adb3611e97fc.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/95/5a17adb3611e97fcmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5feab5ac081a0d6d.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/95/5feab5ac081a0d6dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/db5000e1cc581911.html"][IMG]http://images23.fotosik.pl/133/db5000e1cc581911med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/933a0cc3c19069f2.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/95/933a0cc3c19069f2med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dea614396a089063.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/95/dea614396a089063med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b1a4d6a3bc9f9bfb.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/95/b1a4d6a3bc9f9bfbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/458684b8f7755a3b.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/134/458684b8f7755a3bmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1157e5abf36140cd.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/95/1157e5abf36140cdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6b0a32853b1af61e.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/95/6b0a32853b1af61emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a45821148a3d54f3.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/134/a45821148a3d54f3med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/78baf01a39f4725a.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/135/78baf01a39f4725amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f53c6d35575838e7.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/95/f53c6d35575838e7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0819578001a57a5d.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/134/0819578001a57a5dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/09b39cb88a0cacd7.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/95/09b39cb88a0cacd7med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/12dd1bda09a12829.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/95/12dd1bda09a12829med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d94ba40a5740d3d6.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/95/d94ba40a5740d3d6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1be259ac45f98898.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/134/1be259ac45f98898med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b361049d6e72ec5b.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/95/b361049d6e72ec5bmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Juuussssssssssssss :razz: pędze ściągać z fotosiku bo już maaam!!!
-
Generelanie Bambi przyzwyczaja się do hałasu i nie boi się już za bardzo nawet odkurzacza-a mój diabeł nieźle wyje....Poza tym używam codziennie minutnika gdyż biorę leki 3xdziennie i po 3 rodzaje gdzie musi być przerwa conajmniej 5 minut-więc ustawiam minutnik i to już na małej wrażenia nie robi.
-
Tak tak masz rację Marmara -ja w ogóle staram się przestrzegać najważniejszych reguł i dzidzia mi rośnie grzeczniutka-a akurat jeśli chodzi o taki SYLWESTROWY strach to nie wiedziałam jak podejść do tego-chociaż powiem szczerze,że tak dokładnie mówiąc to ona się tak bardzo nie bała a ja po prostu miałam ją na rękach więc....Ale prawda prawda-będę pamiętać na przyszłość [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG]
-
Ufff wróciłam do domu -troszkę już popchnęłam sprawy do przodu...W sumie nie powinnam tu pewnie pisać o sobie ale moja praca dotyczy też życia Bambi więc tak sobie pozwoliłam nadmienić,że załatwiam założenie działalności. Kabel od aparatu zaginął w akcji u rodziców i mam tylko nadzieję,że nie okaże się że ostatnio zabrał go brat wyprowadzając się pod W-wę :roll: A mam naprawdę niektóre zdjęcia dość fajne-bo nawet jest Bambi obok Czarusia na zdjęciu [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG]
-
Hejo! Tutaj Bambi i jej szczęśliwa pani [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] zdjęcia będą po południu a teraz mam prośbę-kto tylko może niech trzyma za mnie kciuki bo czekają mnie najtrudniejsze sprawy w związku z uruchomieniem własnej działalności.Te papiery...to latanie...te urzędy...:crazyeye: po prostu ciągnie mnie normalnie na ubikację od rana :oops: -jakoś muszę przez to przebrnąć i oby wszystko układało się dobrze.Wiem,że Bambisia będzie mnie wspierała-ona jest promyczkiem radości w moim życiu-przypomina mi każdego dnia rano,że warto wstać-że życie staje się miłe od samego rana jak tylko spojrzę w te kochane radosne oczka [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] Maju jak dobrze,że jesteś-tęskniłyśmy z Bambi za Tobą mocno!
-
Mam fajne zdjęcia-tylko kabla od aparatu nie mam i dopiero wrzucę jutro [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon6.gif[/IMG]
-
Doberek [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] w Nowym Roczku! Bambi zniosła to dobrze-troszkę się czasem przestraszyła większego huku więc ją tuliłam.A moje kotki przyzwyczajone-generalnie Czaruś jest fanem petard-tzn tych efektów świetlnych,które ogląda przez okno z zaciekawieniem.
-
Przepięknie dziękuję:loveu: a jak się córci bardzo podobały takie życzenia cudowne :multi:
-
:smilecol::sweetCyb::BIG::laola::cunao::jumpie:
-
Łaaa:crazyeye: Halbina -ale piękne życzenia-dziękuję SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2008 !!! NIECH BĘDZIE DOBRY DLA NAS I NASZYCH PRZYJACIÓŁ NA 4 ŁAPACH NIECH PRZYNIESIE DO NASZYCH SERC-DOMÓW-RODZIN-WSZYSTKO TO CZEGO POTRZEBUJEMY!
-
Dziękuję a ja nie mogę się nacałować słodkiego pyszczka-łebka-łapek i w ogóle całego ciałka mojej psinusi :oops: :multi:
-
Łaaaaaaaaa:crazyeye: ale fajne zdjęcia-poznaję psiaki Majeczki [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] -Bambi jeszcze nie obejrzała bo akurat jej się przysnęło ale na pewno to nadrobi jestem absolutną fanką owczarka :loveu:
-
:lol::lol::lol: to zdjęcie z kotem jest stare :eviltong: a ostatnio się wyspał do woli bo chory leżał w łóżku [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG]
-
Witaj Kochana [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] -fajnie,że tu przyszłaś do nas -pozdrawiamy
-
Marmara miziam miziam właśnie na moich kolankach [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] myślę,że dzięki temu spotkaniu Bambi się nie boi owczarków "psestlasnych" bo w poczekalni do weta taki jeden nie zrobił na niej nawet wrażenia :p
-
Dowód na to,że zwierzaki uwielbiają mojego TŻ :D [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/98e5120392df4f4c.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/132/98e5120392df4f4cmed.jpg[/IMG][/URL] ale mi się dostanie za to :oops: :diabloti:
-
[quote name='halbina']też bym się przytuliła... taki przystojniak... :oops:[/quote] :oops: och dziękuję [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon12.gif[/IMG]
-
Bambi: Mój pan haha mój mój mój a nie wasz :eviltong: a ja mogę powiedzieć tyle: leży sobie mój TŻ , do którego zwierzątka bardzo chętnie się tulą :lol:
-
Halbinka :nono: :mad: ;) dobla- wybacone po znajomości Bambisi :eviltong: