Jump to content
Dogomania

aga-gusia

Members
  • Posts

    200
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aga-gusia

  1. Taaak Bambi to przepiękny jelonek z bajki :loveu: A poza tym moja ukochana siostra od zawsze jest Bambi-zawsze tak na nią mówię z bratem i nawet mam ją tak wpisaną w komórce :lol: -i bardzo się cieszy,że tak nazwałam moją dzidzię kochaną [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG]
  2. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cb8758225bd14028.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/91/cb8758225bd14028med.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] Już jutro będę robić nowe foteczki [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] -przyjdzie mama z aparacikiem:multi: Postaram się zrobić zdjęcie z kotami chociaż to będzie najtrudniejsze bo one jej unikają.Mała chce się z nimi bawić-podszczekuje i próbuje podszczypywać a to się kotom nie podoba więc ją omijają.
  3. Prawda-mimo,że ładnie podrosła koty i tak są przy niej duże-zwłaszcza Czaruś jest ogroooomny przy Bambi :lol: Nie mam do tej pory takiego zdjęcia ale w następnej turze fotografii postaram się złapać ciekawe zdjęcie porównawcze.Gdybym nie musiała pożyczać aparatu to byłoby lepiej-no ale Gwiazdorek aparaciku nie dał.....no to teraz czekam na Zajączka :razz:
  4. Dziękujemy za odwiedzinki-Bambi pamięta o swoich ciociach i zawsze mi opowiada ;) Po wczorajszym szczepieniu czuje się doskonale -apetyt ma doskonały -bawi się i merda ile wlezie.Urosła fajnie i niedługo zrobię nowe foteczki aby pokazać różnicę a teraz mam jeszcze tylko zdjęcia sprzed tygodnia niestety [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1033271ccfc6fe3b.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/91/1033271ccfc6fe3bmed.jpg[/IMG][/URL] A tutaj Bambisia chyli czoła przed swoimi cioteczkami :lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/875eebdb6ac3a866.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/91/875eebdb6ac3a866med.jpg[/IMG][/URL]
  5. Pozdrowienia i głaski dla Mufinki-jaka ona śliczna i przesłodka-trzymam kciuki za nią mocno!
  6. Hej hej!Oto nowa fanka Toffisia :multi: Psiak prześliczny -pozdrawiam i przesyłam hau od mojej Bambi oraz miau miau od Czarusia i Zuzi :lol: Będziemy odwiedzać Toffiego [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG]
  7. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5e8490e4c3a009e6.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/91/5e8490e4c3a009e6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/be1772ee4c1ab705.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/132/be1772ee4c1ab705med.jpg[/IMG][/URL] Ten jęzorek to na koty -za to,że bawić się z nią nie chcą za nic w świecie [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/85b64fc0ce2b8204.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/85/85b64fc0ce2b8204med.jpg[/IMG][/URL] taka piękna jestem w całej okazałości:loveu:
  8. Zapraszam serdecznie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102506[/URL]
  9. Witamy wszystkich! Oto Bambi,którą znalazłam tutaj:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101498[/URL] i adoptowałam:multi: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a38384c694a1734e.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/91/a38384c694a1734emed.jpg[/IMG][/URL] teraz wszyscy jesteśmy szczęśliwi niesłychanie i w milusich nastrojach non stop-dokładnie jakby zawitał w domu noworodek :loveu::loveu::loveu: Bardzo chętnie będę opisywać tu historię Bambisi oraz naszych dwóch kotów-Czarusia i Zuzi. Zapraszam do odwiedzania i oglądania naszych zdjęć [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] (czy mam wstawiać mniejsze zdjęcia czy takie mogę??)
  10. Tak myślę czy założyć wątek na foto-blogach czy tam gdzie są "szczęśliwie zakończone adopcje"..........:roll:
  11. Fantastyczne pingwinkowe życzenia:BIG::laola: Dziękujemy-ogonki i ich duzi :lol: My również Życzymy SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
  12. [quote name='Wilejkaros']A ja tak na smutno: dzisiaj moja 15-letnia kicia Wilejka przekroczyła TM ['][']['][/quote] Bardzo współczuję [*] ciężko się żegnać...:-(
  13. [quote name='halbina']Współczuję i wiesz, że współodczuwam... co do koperty... nawet nie wiem, czy już doszła... muszę sprawdzić w skrzynce...[/quote] Poczekamy sobie spokojnie [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] Bambisia właśnie u mnie na kolanach -a miałam jeszcze powiedzieć,że Bambi stawia lewe ucho całe do góry a prawe ma troszkę klapnięte jak "Uszatek";) Jak uchwycę fajne zdjęcie to na wątek nowy Bambisi wrzucę.
  14. To sobie tam założę wąteczek z przyjemnością [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] Dupelek nie zmarzł bo jechałyśmy samochodem i była w 2 kocykach w moich czułych objęciach :grins: a jak już będziemy mogły wychodzić na spacerki to będzie miała ubranko [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] Odpukać w niemalowane jest zdrowiutka -a ile szczęścia mi daje każdego dnia to wiem tylko ja jedna -to mój psi aniołek stróżyk :lilangel:
  15. Halo tu Bambi :loveu: Bambi była dziś na szczepieniu (wcześniej ją odrobaczałam i robali niet [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon10.gif[/IMG] ) u pani weterynarz była bardzo dzielna i nawet nie wie,że miała jakieś szczepienie-nic nie poczuła-zajadała się w tym czasie w najlepsze Eukanubą,którą jej pod nos podsypała lekarka [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] Urosła już 0,5 kg :multi: -ostatnio miała 1,3kg a dziś ma już 1,8 kg. Myślę,że powinnam założyć jej nowy wątek-tak więc jutro to zrobię. Kocham moją Bambisię najsłodszą:iloveyou: Halbinko doszła ta koperta? Pozdrawiamy wszystkie ciocie kochane!:Dog_run:
  16. My z Bambi też tu jesteśmy-jesteśmy z Wami wszystkimi Bambi bardzo chce teraz coś mówić-pewnie chciałaby pozdrowić wszystkie swoje ciocie,które jej tak bardzo pomogły i życzyć Wam jakieś specjalne psie życzenia... buziaki wielkie
  17. Halbinko wiersz jest piękny :-( pomyślę dziś o Tobie przy opłatku i za Twoją inspiracją napiszę wiersz dla brata ciotecznego , który zginął 28.11.2001 a zawsze był z nami w Święta :(
  18. Mały Kindżałek jest teraz :lilangel: Tarzanku Mysiu Kropko Kubusiu i Nuko zaopiekujcie się tam nim-proszę. Dla ciebie mały [*] Halbinko tulę mocno!
  19. Niech mówią zwierzątka tej NOCY niech cieplutkich nie braknie im kocy jedzonka też miseczki pełnej radości i miłości wraz z ludźmi wzajemnej gwiazdeczki też pięknej i kiedy na nią spojrzą swoją przyszłość szczęśliwą niech ujrzą! WESOŁYCH ŚWIĄT!:tree1: Gusia z Czarusiem Zuzią Bambisią i rodzinką !
  20. Naprawdę jest śliczna -trzymam za nią kciuki razem z moim stadem!
  21. No to Beza ma szczęście [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] Cały czas czekam na zdjęcia Pręguski-Tosi....pewnie po Świętach się pojawią. Biedny Kindżałek :-(... Bambisia ma się dobrze-dziś zachwycała się nią moja przyjaciółka.W rodzinie już uszłam za szurniętą bo mam 2 koty i teraz psiaczka -ale nie wszyscy kręcą mi kółka wokół głowy-zresztą co mi tam-ja i mąż jesteśmy absolutnie niezależni.Potrzebny był nam psiaczek do szczęścia to go mamy a nie rozumiem dlaczego to tak niektórych ludzi rozjusza....eeeeeeetammm [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon12.gif[/IMG]
  22. Maluszku wyzdrowiej-nie daj się -wszystkie nasz ogonki merdają dla ciebie mały [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG]
  23. Czekam na obiecane zdjęcia Patrasi,która ma Pręgusię Tosię-Patraaaaaasiuuuuuuuu gdzie są zdjęęęęęciaaaaaa:mad:;)
  24. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/da27534d76ed6a1d.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/130/da27534d76ed6a1dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b54689fae5aafec9.html"][IMG]http://images29.fotosik.pl/129/b54689fae5aafec9med.jpg[/IMG][/URL]
  25. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/af436c67278580d1.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/85/af436c67278580d1med.jpg[/IMG][/URL] tam mi spadło...pokulało się a teraz nie ma??? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a023d5c23725c0da.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/130/a023d5c23725c0damed.jpg[/IMG][/URL] Czy ja się przesłyszałam???
×
×
  • Create New...