[quote name='deer_1987']jak duzo jest merle w polsce?[/quote]
Jeżeli chodzi o blue merle to wcale nie jest ich tak mało, sama mam merlaka długowłosego, a wcześniej krótkowłosy merlak był w naszej rodzinie.
Natomiast red merle to faktycznie rzadko spotykane okazy.
No spacerek udany, zresztą widać na fotkach, że psiaki zadowolone. Chłopaki się poznały, poopalały, pobiegały, a mój nawet kąpiel zaliczył co prawda w strugach deszczu ale zawsze :eviltong:.
Psiak ma już pare ogłoszeń:
[url]http://www.allegro.pl/item405934760_malusienki_psiak_szuka_domu_.html[/url]
[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1542571_malusienki_psiak_szuka_domu.html[/url]
[url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=28772[/url]
Najlepiej na kanapie, widać, że Alanek wie co dobre.
Ciekawe jak będzie w czwartek, oby się tylko pogoda poprawiła to psiaki się wybiegają i może jakąś kąpiel zaliczą.
Ja właśnie na innym FB wyczytałam coś o jesiennej niespodziance. Ja chyba wiem co to za niespodzianka niemniej czekam na informacje z pierwszej ręki tu albo na pw.
A i gdzie są zdjęcia z wystawy? coś się ostatnio obijamy :mad:.
No to widzę, że spanielek trafił w najlepsze ręce w jakie mógł trafić.
A całuski to pewnie będą się zdarzać coraz częściej, a także wzajemne mycie oczu i zębów.
My na jesieni stosowaliśmy Exspot i było ok, ale w tym roku wet polecił nam Practic niestety w naszym wypadku się nie sprawdziło za pierwszą aplikacją zdarzył się 1 kleszcz wbity, a za drugą jeden pies miał 2 wbite a drugi 4 wbite i 2 spacerujące. Także teraz zastosujemy Fiprex i albo przy nim zostaniemy albo wrócimy do Exspotu albo może jakąś obroże wybierzemy. A co do łączenia obroży z kroplami to nam weterynarz odradził.
[quote name='basiapron']sio mi stad babo,ten wątek ma być zapomniany i założymy jej nowy,taki szczęśliwy gdzie bedą foty:)[/quote]
Wątek powinien zostać przeniesiony do "Już w nowym domu", a nie usunięty.
A jak chcesz nowy to załóż FB i daj tu linka.
[COLOR=Black][U][/U][/COLOR]
Psiak piękny, ale radze uważać przy adopcji, bo na śląsku są ludzie którzy adoptowali jakiś czas temu spanielke z Sosnowca, a teraz szukają pieska w celach prokreacyjnych. Szukają przez ogłoszenia, ale także sami jeżdzą po schronach. Poczatek numeru tel to 508 120 resztę na pw.