Nie tak jest to że jesteś niesprawiedliwa w swojej wypowiedzi!!!!
Pracuje w klinice od 5 lat widziałam wiele cierpiących i porzuconych zwierzat i płacze nad losem kazdego z nich tak samo jak płacza lekarki ze szpitala. I staramy sie udzielic jak najlepszej opieki i pomocy.
I nie obrażam się na klientów. Doskonale wiesz ze piesek był operowany po kosztach. Lekarz zrobił to z własnej woli i nie zarobił na tym grosza.
Pierwsza osobą która Małemu uratowała zycie jestes ten kto zabrał go do weta druga Lekarz który go operował, trzecia pielegniarki i lekarze którzy przez 24 h na dobe opiekowali sie Pieskiem!!!! Nie mówiac o człowieku który zapłacił za cała operacje a który jest obecny tu na forum i chylę czoła.
Lekarze w multi uratowali mu życie lekarze o których mówisz z innej lecznicy dali mu nowe życie.
To fakt Multiwet jest drogi i nigdy tego nie ukrywał wszyscy podpisuja zgody z informacją jaka jest cena zabiegu i pobytu w szpitalu.
Pania która przychodziła do psiaka pamietam doskonale była szczęsliwa i zadowolona z przebiegu operacji i powrotu małego do zdrowia.
cena która podałaś to cena kilkunastodniowego pobytu psiaka w szpitalu + cena kosztów operacji. Nie jestem wstanie pojac tego że mozna byc tak obłudnym i tym sie denerwuje. Jeszcze nigdy żadne Żwierzątko nie odeszło z MULTI BEZ POMOCY!!!!!!!!!!!!! A W 80% LECZENIE POKRYWA SAM LEKARZ LUB KLINIKA!!!!!
Ale przez takie komentarze jak wasze czasem w człowieku wzbiera złość!!!!
i do tego mam prawo ale mimo to zawsze ja i moi koledzy bedziemy czuli na cierpienie zwierząt.
:angryy: