Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. ok, napisałam do kilku lokalnych org, moze dadzą rade :) do labków napisałam, na miau do paru osób i czekamy.
  2. [quote name='woohoo']taa, tak się udzielamy, że zapomniałam hasła:lol: czekamy na wizytę z niecierpliwością![/QUOTE] woohoo czeka a my szukamy - nie widzę nikogo z Tarnowa :/
  3. ah odezwał się super brzmiący domek z Tarnowa! :) szukamy kogoś do sprawdzenia! ludzie mają adoptowanego kota i psiaka beagle'ka, udzielają się na forum e-beagle i na dogo :)
  4. tak, właśnie miałam pisać :) dobrze.
  5. słuchajcie ludzie, proszę Was o pomoc! [CENTER][SIZE=4][B]w Wawrze[/B] zaginął 14letni chory na padaczkę głuchy Szopen :([/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/197278-Tragedia-zaginionego-w-Radosci-13-letniego-psa-z-Kielc-!!!?p=15873725#post15873725[/url] jego Pani jest z Kielc, co tydzień przyjeżdża do Warszawy i wiesza setki ogłoszeń, szuka go ciągle w Wawrze i okolicach. Każdy sygnał sprawdza, dzwoni na SM i jeździ na Paluch... pomóżmy jej! zmobilizujmy się, jesteśmy na miejscu to jest nam łatwiej! [/CENTER]
  6. i jeszcze trzy:) [CENTER] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/kaps6.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/kaps7.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/kaps8.jpg[/IMG][/CENTER]
  7. ahahahaha :P o rany! ale głupek :) ha! a ja dostałam nowe zdjęcia :D dzięki! [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/kaps10.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/kaps1.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/kaps2.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/kaps3.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/kaps5.jpg[/IMG] [/CENTER]
  8. Saszka dobrze :) na razie nie w kojcach, śpi w kennelu w gara€, żeby nie było szoku (w kojcach psy...) jednak kurcze super byłoby mieć dla niej tymczas domowy...
  9. hmm... u nas w umowie jest zapis o kastracji... a ich suka sterylizowana?
  10. a ja liczę finanse... wygląda to coraz gorzej. [U][B]WPŁATY:[/B][/U] 2010-10-25 AGNIESZKA K. 150,00 zł 2010-10-25 DOROTA ALICJA Z. 200,00 zł 2010-10-25 AGNIESZKA K. 40,00 zł 2010-10-25 ANNA P. 50,00 zł 2010-10-25 C. MAŁGORZATA 2,00 zł 2010-10-26 DANUTA R. L. 50,00 zł 2010-10-27 ANNA O. 40,00 zł 2010-11-02 K. JACEK 100,00 zł 2010-11-02 KRYSTYNA P. 100,00 zł 2010-11-04 KATARZYNA M. 60,00 zł 2010-11-08 C. MAŁGORZATA 3,25 zł 2010-11-08 ANDZIA69 24,00 zł 2010-11-08 EWELINA N. 16,00 zł 2010-11-08 IZABELA BEATA D. 15,00 zł 2010-11-12 RAJMUND N. 12,16 zł 2010-11-15 P. ANNA MARIA 11,00 zł 2010-11-24 DOROTA ALICJA Z. 100,00 zł 2010-11-24 MAGDALENA W. 11,00 zł 2010-11-24 TOMASZ JACEK K. 5,00 zł 2010-11-26 ANNA Ś. 30,00 zł [SIZE=4]razem: [B]1 019,41 zł[/B][/SIZE] [U] [B]WYDATKI:[/B][/U] karma I 101,14 zł ryż 26,57 zł odrobaczenie szczeniaków,suki,szczepienia p/wirusom, odpchlenie 314,58 zł karma Purina 18 kg dla szczeniat 117,00 zł leczenie szczeniąt po zatruciu z dojazdem 107,00 zł karma Purina Puppy dla szczeniat 15 kg 105,00 zł [SIZE=4][B]razem: 771,29 zł[/B][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Red]zostało: [B]248,12[/B][/COLOR][/SIZE]
  11. Dębe daleko, nasza by tak daleko od małych nie odchodziła. suka się stołowała pod sklepem, ale radziła sobie niestety na tyle dobrze, że jej puszki poprzyczepiali do szyi i ogona i grozili otruciem :/ no, ale już ją nic takiego nie spotka :)
  12. no właśnie :) dzięki! ciekawe jak ona w hotelu, dowiem się dziś :)
  13. napisałam, chyba pójdzie:)
  14. smyczki mamy, obrozkę też jakąś jej znalazłam :) witaminy na pewno chętnie, ale nie wiem czy jes sens wysyłać jedne witaminy
  15. potrzebujemy wizyty w Łodzi dla Loli:)
  16. aaaa, trzymamy kciuki a umowę wyślę Ci na maila :)
  17. i jeszcze (gubie się już:)) [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5548.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5549.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/IMG_5559.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/IMG_5558.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/IMG_5557.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. i dalej... [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5543.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5544.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5550.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5552.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5547.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. dalej: [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5535.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5536.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5537.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5540.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5541.jpg[/IMG] [/CENTER]
  20. mama [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5532.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5529.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5530.jpg[/IMG] [/CENTER] maluchy... [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5533.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/minsk/IMG_5534.jpg[/IMG] [/CENTER]
  21. dobra, udało się. wrzucam i lecę spać! [CENTER][IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/IMG_5560.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/IMG_5565.jpg[/IMG] [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/IMG_5568.jpg[/IMG] ekipa w akcji ;) [IMG]http://i927.photobucket.com/albums/ad118/mru_int/IMG_5570.jpg[/IMG] [/CENTER]
  22. kurde, nie mogę jednak zrzucić zdjęć :/ mój komp nagle nie widzi mojego aparatu... (*(^^%^ mać.
  23. ooo, fajnie że ktoś na wątku jest :) myślałam, że będzie pustką wiało jak tam w tym polu, skąd ją zabraliśmy :) (nota bene okolice Ciechanowa...) z podhalana to ona ma typ sierści ;) najbardziej szwajcar, ale tak naprawdę średni kundelek :) kobieta faktycznie zarobiona była po łokcie - nie pracuje ;) brak kasy ok,a le brak chęci czy wyobraźni co czuje taki pies to co innego... bez komentarza nawet. Saszka teraz siedzi w hotelu, jej miesięczne utrzymanie to ok 400 zł, więc każda złotówka się przyda... no a najbardziej przydałby się D :) żeby Saszce pokazać wszystko - ona nie jest dzikus i nie ma z nią problemów - ale jest jak dziecko, które przez kilkanaście lat siedziało w domu, bo chorowało albo siedziało w piwnicy, bo było inne
  24. [quote name='Paulina78'] mru, mam oficjanle pytanie :) rozumiem, ze skoro "moja" Fundacja wziela pod swe skrzydla matke-suke :), to mozemy rzucic na stronie, ze pomoglismy i, zdjecia mlodych do adopcji, no i mamy :):):)??? Obiecalam, ze ustale, choc mowilam, ze z Toba nie ma problemow co do dogadania :) - nie to co z innymi, hehehe :)[/QUOTE] ja już sama o tym pomyślałam i miałam Was pytać, czy mogę wrzucić rodzinę n stronkę i napisać, że suka jest pod opieką NwŁ i kontakt na was a szczeniaki, że są w DT w Warszawie i (właśnie, jaki JEDEN kontakt dać, żeby nie było bałaganu?) :) spróbuje dziś wrzucić foty na dogo a jutro napisać info na naszej stronce :) [quote name='Awit']A gdzie poszły szczeniaki?[/QUOTE] do chyba trzech DT w Warszawie :) (my wieźliśmy sunię do weta i hotelu a trzy maluchy do DT:))
  25. strasznie Wam dziekuję, kamien z serca że jeden maluszek chociaż ma dom :) my dziś pod Wwa złapaliśmy 7 kolejnych...
×
×
  • Create New...