[quote name='Paulina78']Toż właśnie balkony są "skarbnicami rzeczy" :D:D:D[/QUOTE]
święte słowa! sala odgruzowana, krzesła ponoć mają być, ale aż się boję bo dopiero pojutrze odbieramy ;)
czajnika nie masz pożyczyć? :D balkony nie mają?
ah Michu, musisz być słodki w tym słońcu, muszę po weekenedzie wpaść porobić foty :)