Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. [quote name='Atomowka']No to bardzo bardzo się cieszę,że Bezunię ogłaszałam ja :) Powodzenia ślicznotko[/QUOTE] strasznie dziekuje :):):)
  2. nie wiem, kto robił Bezie te ogłoszenia: [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=261536190&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ261536190MXGuidMZ12e39274-f390-a20b-2723-3034ffffa5e4&mpname=LocClass-FreeAd&mpuid=32270467%3B261536190%3B32270467%3B3200008%3B9124%3B%3B%3B%3B%3B1298053329783&secev=AQAAAS4w6ogAAM0AAAABACIxMmUzYTAxZjM3Ny5hMjBiMjY5LjJmZDRmLmZmZmYzNTU0AAAAAQAAAAAPlrm%2BAEhBhsOrZq%2BzV7YGqeKbw1VOuNM7&wmid=261536190[/url] ale dzięki nim mała znalazła dom w Rembertowie, zawieźliśmy ją dziś :) dziękuję!
  3. Linka już w swoim domu :) pasują do siebie, moim zdaniem, obie panie :) Linka taka cudna i grzeczna - mam zdjęcia ode mnie z domu (przesiedziała godzinkę u mnie na kanapie;)) ale to już potem
  4. może to jakaś zaszyfrowana wiadomość, może u Abry jest jakiś terrorysta i nie może tego napisać?
  5. o rany, aż się boję co się tam u Ciebie stało... :)
  6. wodnych nie lubicie, co wy? :) no trzymaj sie, bądź na szkoleniu :(
  7. sbd trzeba powiedzieć, że jak chce pic kawę to musi czajnik wykombinować ;)
  8. jak to dostałaś? o rany, nic nie wiem :) Abra, krzeseł na chwilę obecną niby nie trza :)
  9. a zobaczysz, ale najlepsze kąski same wybrane jak mówiłam :)
  10. na razie nie :) dowiem się szczegółów ;) brakuje mi czajnika z takich rzeczy haha a rodzicom nie zabiorę na 3 dni ;) jeszcze szefu mówił, że papieru toaletowego brakuje :P to może niech każdy rolkę weźmie?
  11. no i właśnie dlatego powinna przyjść!
  12. [quote name='Paulina78']Toż właśnie balkony są "skarbnicami rzeczy" :D:D:D[/QUOTE] święte słowa! sala odgruzowana, krzesła ponoć mają być, ale aż się boję bo dopiero pojutrze odbieramy ;) czajnika nie masz pożyczyć? :D balkony nie mają? ah Michu, musisz być słodki w tym słońcu, muszę po weekenedzie wpaść porobić foty :)
  13. ale super, rany :) i Peter pojedzie, dobrze. czekamy na foty :) zmieniam chyba tytuł! dziękuje bece i pani Ewie za pomoc przy Sabie :) kamień z serca był to dla nas...
  14. ale fajnie :) Kąsek przebywa w Radomiu, ale w sumie możesz napisać Warszawa - oferujemy pomoc w transporcie :)
  15. ja tak, ale korzenie babcine z puszczy białej ;)
  16. ahahaa zbieraj, popatrz po innych balkonach czy nie mają nic :)
  17. ja wole się długo pier*lić i mieć siłę na do :D
  18. boże weź, słyszałam takie opowieści u siebie na wiosze o sterylkach własnoręcznie robionych że nie chce o tym myśleć :(
  19. szefu najlepsze kąski wybiera dla nas :P
  20. wegańskie - tylko. ja jestem miłośnikiem zwierząt- wszystkich (but ludzi) btw - jeść nikomu nie każemy :D możesz głodować! lub zjadać niezdrowe kalorie i umierać na raka :P
×
×
  • Create New...