Dziękuję Pani Elu za wiadomości. Mało jestem teraz na dogo, bo ciągle w rozjazdach, ale jak tylko jestem, to zaglądam tu. Jak zawitam na dłuższą chwilę do Poznania, to zaraz do Państwa zadzwonię, muszę się wszyskiego dowiedzieć :cool3:. A teraz kciuki trzymam z całych sił. Proszę wygłaskać stadko ode mnie.