[quote name='emilia2280']Bianeczko, wielkie dziéki, moze Gameboy wezmie jednego, bo oferowala tez tymczas. Wandul66 chyba juz ma inne szczeniaki na stanie a w schronie kolejne maluchy. Bianko nie wyjezdzaj! Nie zostawiaj nas samych (to tez w imieniu szczeniaków).
A kto móglby zrobic zdjécia kolejnej grupki w schronie? (pomimo zakazu)- moze komórká.[/quote]
czyli to szczeniątko pojedzie z siostrzyczkami, musimy się zgrać z Panem Romkiem-Zamość, o ile tu na miejscu jedna z Pań się na nią nie zdecyduje:roll:, szczeniaki przebywajace teraz w schronie są jeszcze przy matce, tym na kwarntannie jeszcze nie miałam możliwości się przyjrzeć