[quote name='sati']Szkoda....myslałam że bedzie wieksze zainteresowowanie Jackiem
Jacek jest silny jak koń dzis na spacerze zerwał dwoma skokami i pociągnięciami łańcuszek dość gruby.....[/quote]
Wystawcy byli głównie zapatrzeni w swoich pupili wszelkiej maści. W sprawie piesków do adopcji zgłosiły się w zasadzie dwie osoby. Jedna zainteresowana była już od dość dawna Azją i bardzo się ucieszyła, że na nas trafiła, a druga chce dopiero rozpocząć przygodę z psiakiem w swoim życiu...
Nie ukrywam, że liczymy na to, że to będzie TEN domek dla Azjatki:loveu:
Widzę, że Jacenty porósł w krzepę i nabrał dużej pewności siebie. Musi jak najszybciej znaleźć DS i pana z dobrymi muskułami oraz kondycją:evil_lol: