-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
a gdzie by spała?:) -
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Suczka jest w Moryniu. Jakie warunki oferujesz? -
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
A skąd jesteś? -
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Potrzebna pomoc w ogłaszaniu!! Tel do Sandry: 502 309 385 -
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[img]http://img132.imageshack.us/img132/9282/dsc09304b.jpg[/img] [img]http://img41.imageshack.us/img41/2435/dsc09308.jpg[/img] -
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak posted a topic in Już w nowym domu
Raja ma ok 6 miesięcy, 2 dni była u mnie, a dziś pojechała na tymczas do Greven (Sandry, PE), za co serdecznie Jej dziękuję :) Jest śliczna, wesoła, uwielbia się bawić, lubi dzieci i psy, na spacerach bardzo się pilnuje. [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5584/dsc09305r.jpg[/IMG] [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1593/dsc09307d.jpg[/IMG] -
[B]deer 1987[/B] dzięki:) [B]Isadora7[/B] psiak miłością do dzieci nie zapałał, ale jeśli dzieciak nie wchodzi mu w drogę, to może z nim żyć pod jednym dachem.
-
[B]Isadora7[/B] dziękuję, że zajrzałaś do mojego jamniorka. [B]ageralion[/B] dziękuję za zrozumienie, bo mi najbardziej zależy, żeby pies znalazł [U]odpowiedni[/U] domek, dlatego piszę, jak jest i niczego nie ukrywam, żeby później nie było rozczarowań. Co do ugryzienia dziecka- ugryzł w samochodzie, kiedy dzieciak chciał wziąć go na kolana (jak robi to z moimi psami) i zdarzyło się to drugiego dnia pobytu u mnie (rano), a dzień wcześniej wieczorem do mnie przyszedł, więc miał prawo być jeszcze wtedy przerażony i zdenerwowany całą tą sytuacją. Teraz z tym samym dzieckiem śpi, wychodzi na spacery i bawi się, a dziecko ma wytłumaczone, że nie można przy nim wykonywać żadnych gwałtownych ruchów, żeby mu się źle nie skojarzyło. Najlepiej, żeby poszedł do domu bez dzieci lub jeśli z dziećmi, to powyżej 10 lat. Z zakładaniem szelek jest już dużo lepiej- na początku warczał i atakował, a teraz liże mnie po rękach i cieszy się, że idzie na spacer :) Pies ogólnie chce dominować, dodatkowo został skrzywdzony (wyrzucony, potem pobity) i trzeba to zrozumieć i pewne rzeczy wybaczać.
-
[quote name='danka1234']Nie wiem co napisać w tych ogłoszeniach dla niego? bo z wątku wynika ze jest agresywny,ugryzł dziecko,nie akceptuje męzczyzn,psów,nawed suczek. Z samymi takimi informacjami cieżko bedzie mu cokolwiek znalezc,moze sa i jakies dobre informacje?lub jego zachowanie powoli sie zmienia na lepsze?[/quote] Dobre informacje-lubi spacerować, biegać, bawić się, a dziecko ugryzł tylko raz, kiedy został przez nie wystraszony, a ma z nim kontakt na co dzień i jakoś się dogadują, nawet śpią w jednym łóżku :) więc myślę, że gdyby trafił na [U]rozsądne[/U] dziecko, to nie powinno być problemów. Co do kotów- jest już mniej nimi zainteresowany. Co do psów-moje 2 zaakceptował i akceptuje psy na neutralnym terenie, u siebie niestety nie. Śmiało można pisać, że był początkowo agresywny i jest jeszcze trochę nieufny po tym, co przeszedł, ale zmienia się na lepsze, pomału zaczyna ufać. [quote name='leni356']Ja myślę że odpowiednia osoba by sobie z nim poradziła.[/quote] Oczywiście. Dlatego też napisałam, że najlepiej, gdyby trafił do miłośnika jamników/kogoś, kto miał jamnika i potrafił będzie zrozumieć jego typowe dla rasy zachowanie. [quote name='leni356']Jamnik na pewno nie jest zły, jak będą dzwonić że dla dzieci psa chcą to się powie że raczej niekoniecznie. Ale jak mu się da taką etykietę na wstępie to jak on domek znajdzie :-([/quote] Uważasz, że lepiej jest kłamać, że uwielbia dzieci, a potem modlić się, żeby nie było zwrotu z adopcji?
-
Czasu na pewno potrzebuje. Nie lubi też facetów (szczeka i chce gryźć) i innych psów na swoim terenie (dziś przywiozłam kilkumiesięczną suczkę i ją zaatakował). W domu sam zostaje i odpukać, ale nie niszczy i wytrzymuje z sikaniem, nie skomli. Uwielbia spać pod kołderką :) i nauczył się już jeść suche żarcie (na początku chciał tylko domowe jedzenie, chyba karmiony był resztkami z obiadu). Troszkę już przytył, bo na początku wystawał mu kręgosłup.
-
[img]http://img9.imageshack.us/img9/2466/dsc09234l.jpg[/img] [img]http://img9.imageshack.us/img9/884/dsc09242m.jpg[/img]
-
Wczoraj przyszła do mnie Pani z jamnikiem i powiedziała, że znalazła go 3 dni temu na osiedlu. Był głodny, miał obroże zaciśniętą tak, że nie mógł oddychać i znęcały się nad nim dzieci [IMG]http://proequo.pl/forum/img/smilies/hmm.png[/IMG], powiedziała, że nie może dłużej u Niej zostać, bo jej wnuk ma alergię na sierść psów, więc póki co został u mnie... Nie lubi kotów (gania je) i dzieci (dziś jedno ugryzł). Ogólnie miły, ale ma dominujący charakter np warczy, kiedy każe mu się zejść z łóżka i nie daje sobie nawet odpiąć smyczy, kiedy jest na łóżku. Nie wiem, ile może mieć lat, ale nie wygląda na młodego. Potrzebny DT (tylko u miłośników jamników) i pomoc w ogłaszaniu. Ogłoszony na portalach: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2100149_znaleziony_jamnik_pilnie_szuka.html"]alegratka[/URL] [URL="http://poznan.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=149139054&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ149139054MXGuidMZ1232435d-2b60-a20b-26c1-75c1ffffa3da&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200006%3B9131%3B149139054%3B24405733%3B%3B&secev=AQAAASMjFA4AAM0AAAABACIxMjMyNDM1ZGE2Ny5hMjBiMjY2LjFlZmExLmZmZmY2MWVkAAAAAQAAAAAI465uAH07ZRlzUF9wDOtpRInqo5rEUFmJ&wmid=149139054"]gumtre[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/ogloszenie/51445"]kokosy[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,971366,,,,,,,,2/znaleziony_jamnik_pilnie_szuka_wlasciciela_lub_nowego_domu_"]interpress[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/id137986.html"]e-oferty[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=44747"]kupie psa[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,6461,Lw==.html"]adopcja psa[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=20148"]giełda ogłoszen[/URL] [URL="http://adsy.pl/ogloszenia/67/posts/6_Spo%C5%82eczno%C5%9B%C4%87/10_Oddam_zwierzaka/19880_Znaleziony_jamnik_pilnie_szuka_w_a_ciciela_lub_nowego_domu_.html"]petsy[/URL] [URL="http://szczecin.olx.pl/znaleziony-jamnik-pilnie-szuka-wlasciciela-lub-nowego-domu-iid-41196856"]ogłoszenia olx[/URL] [B]tel kontaktowy: 788 938 175[/B]
-
Co z maluchami?
-
[quote name='Merime']A nota bene dzwoniłam z zapytaniem o pomoc w stronie internetowej, którą trzeba zaktualizować. Na co jakaś lekko zachrypnięta pani poinformowała mnie radośnie: - Dziękuję, nie ma takiej potrzeby, wszystkie informacje są jak najbardziej aktualne, dowiedzenia Pach słuchawka w dół. Przestroga dla tych, który chcą tak dzwonić. Zanim dacie pani dojść do głosu powiedzcie wszystko co macie do powiedzenia. Zatem jak mnie poinformowano wszystko na stronie jest jak najbardziej aktualne. A z tego wynika, że pieski są nieodrobaczone i nie wysterylizowane[/quote] Mnie kiedyś (jakiś rok temu, no ponad rok) pani zza biurka poinformowała, że oni nie mają żadnej strony internetowej! Więc i tak fajnie, że już w ogóle wiedzą, że stronę mają :diabloti: robią postępy, więc może za kolejny rok stronka będzie aktualizowana na bieżąco...
-
[quote name='MusliStracciatella']na stronie TOZu widocznie juz sa piekne bo dosżły do siebie w schronisku;) w koncu napisałam ze zdjecia robia jak psy trafiaja do schroniska jako znalezione[/quote] Widocznie nikomu w schronisku nie zależy, żeby psy znalazły nowy dom, a szkoda, bo można by przecież zrobić psu zdjęcia po kilku dniach w schronisku (jak do siebie już dojdzie :diabloti: ) i podmienić na stronie.
-
[quote name='MusliStracciatella']wszystkie schodzące z kwarantanny to chyba mozna powiedzieć nowe tak? To te własnie sa sterylizowane - czytaj ze zrozumieniem . Ponadto ja podobnie jak wy podaję tylko fakty ale ja podaje fakty sprawdzone i jak trudno komus w to uwierzyć to spotkamy się na miejscu i udowodnie, że suki z kwarantanny sa sterylizowane a nawet jesli danego dnia schodzi mało suk z kwarantanny[/quote] Nie odbieraj tego jako atak na siebie, ale niestety na stronie schroniska przy każdej "nowej" suce do adopcji, czyli takiej, która już zeszła z kwarantanny, jest informacja: [b]sterylizacja:nie[/b]. Więc albo na stronie schroniska są błędne informacje, albo suki faktycznie nie są sterylizowane.
-
[quote name='MusliStracciatella']Napisałam chyba dośc wyraźnie - suki schodzące z kwarantanny!!! czyli te co 14 dni czekały na ewentualne odnalezienie przez własciciela. Jak wyobrazacie sobie nagle sterylizacje 180 suk??????????[/quote] Jakie 180 suk? Jeśli wszystkie przechodziły kwarantannę, to wszystkie też powinny być wysterylizowane. [quote name='MusliStracciatella']Wygladaja na zdjęciach niekorzystnie???? - nie kiepski fotograf tylko kiepski mopdel!!! [/quote] Kiepski model? Dlaczego więc te same psy na stronie schroniska wyglądają brzydko mówiąc jak pokraki, a na stronie tozu już dużo lepiej? Taką szybką metamorfozę przechodzą? :)
-
[quote name='MusliStracciatella']Prawo nie przewiduje eutanazji z powodu starości, złej kontycji fiz., marnych szans na adopcję czy ogólnie nadmiaru psów w schr. Zdrowego psa sie nie usypia ...a nawet chorego często nie mogą uśpic bo powiatowy bedzie miał inne zdanie. [/quote] Dlaczego więc TOZ może zabierać od Was psy i je usypiać? [quote name='MusliStracciatella']O czym więc mowa, sterylizacje które od kilku lat są przeprowadzane na każdej suce schodzącej z kwarantanny to i tak uważam duzo. [/quote] Jesteś tego pewna? Na stronie schroniska , przy każdej suce do adopcji jest informacja: "[B]sterylizacja:[/B] nie" (np. [URL="http://szczecin.schronisko.net/adopcja27338-0.html"]adopcja - adopcje - psy - 436/09 - Schronisko Dla Zwierząt w Szczecinie[/URL]) [quote name='MusliStracciatella']Od dłuzszego czasu jest w schr, tak, że każdy nowy pies jest obfocony i wrzuca sie te fotki na stronkę, tak czy inaczej zawsze lepiej zobaczyc psa na żywo wiadomo, ale fotki są robione to chyba dobrze.[/quote] Szkoda tylko, że psy na fotkach wyglądają niekorzystnie (kiepski fotograf?), a informacje o psach do adopcji chyba nie są zbyt często aktualizowane (na stronie są jeszcze psy, które zostały już adoptowane)
-
Suka, czy maciora? Pitbullowa ofiara rozmnażacza. Już w nowym domu! :)
Cudak replied to Greven's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']zastanówcie się, plis, za ile taka torba laptopowa mogłaby pójść... nie ma pojecia, jak wyceniać...[/quote] Popatrz na allegro :) myślę że ok 50 zł -
SOS! 35 bullowatych z pseudohodowli. DT i DS potrzebne! Zdjęcia str 11
Cudak replied to bea_m's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1'][SIZE=3][COLOR=red][B]Słuchajcie, u Greven jest klika szczeniąt i jedna suka. Dwa szczeniaki były prawie umierające, jeden skrajnie wycieńczony. Leczy je, karmi i dba najlepiej, jak umie. [/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]Dzisiaj maluchy były ponownie u weta na badaniach krwi, potrzebują dobrej karmy a teraz jeszcze trzeba podać wszystkim surowicę. To są ogromne koszty.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=red][B]W związku z tym, proszę wszystkich, którzy chcieliby pomóc Sandrze o wpłaty na jej konto,z dopiskiem na pitbulle - ona bardzo ich potrzebuje:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3]Patrycja Aleksandra Koćmiel ul. Sądecka 22, 71-021 Szczecin nr 97 1030 0019 0109 8518 0228 8549[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]"na pitbulle"[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Wg mnie to uczciwe jej pomóc.[/SIZE][/B] [/quote] Byłam w niedziele u Sandry, brakuje jej kasy ,żeby zaszczepić wszystkie szczeniaki (zaszczepiona jest tylko połowa z nich :shake: ). -
W schronisku w Szczecinie są 2 rottki (jeden z nich siedmioletni): [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/5461/photo1144aj9.jpg[/IMG] jest też śliczny, dwuletni rotkowaty psiak (jest mniejszy od rottweilera), gryziony przez "kolegę" z boksu: [IMG]http://img55.imageshack.us/img55/7763/photo114611yc3.jpg[/IMG]