-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Chcesz ją skazać na dożywocie?! :placz:[/quote] No :diabloti: [quote name='Greven']Sobie nie mogę zostawić, za duże ryzyko z Tangą, ale Ty... no Ty byś mogła :razz: Felek, Leszek i Justynka - wszystko małe, wszystko grzeczne i niekłopotliwe. Aż Ci zazdroszczę normalnie.[/quote] Trzeci pies ma być duży, bo się trochę boję sama siedzieć wieczorami na stawach, ale najpierw i tak Robala muszę się pozbyć... -
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Najpierw Robal, później Justynka :angryy: A może ją sobie zostawimy? Mieszkałaby trochę u Ciebie, trochę u mnie :razz: Z ogłoszeniami niestety pomóc nie mogę, ze względu na mój super szybki internet... nawet Robalowi tylko na infoludku zrobiłam i zajęło mi to naprawdę sporo czasu :shake: -
Nie wiem, czy pomoże,bo tam jest chyba zbierana kasa na jakieś poważniejsze przypadki, jak leczenie itp? Jak wystawisz bazarek, to podaj link. Z góry dziękuję :)
-
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/mix-jamnika-pilnie-szuka-dt-ds-najlepiej-u-milosnika-jamnikow-zdj-str-1-4-a-142740/index6.html[/url] Potrzebna kasa na kastrację. Pomożecie?
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Wygląda ciekawie, a jak z ceną? -
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Kilka dni temu napisałam Ci maila odnośnie domu w Krakowie. Odpada. Ja im psa nie będę wieźć. -
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Żniwa miały być wczoraj, ale spadł deszcz, więc były dopiero dziś. Nie wiem, czy Robal da sobie zajrzeć w zęby, zależy to chyba od jego humoru... Nie próbowałam więcej, bo się go boję :D Nie wiem, kto to Wisełka, nie mam z nią żadnego kontaktu. Ze strony jamnikarzy słaby odzew, zresztą możesz zobaczyć na jego wątku. A jak u gremlina z pchłami? Pozbyliście się ich? -
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Nasze konie poszły wczoraj w zboże. Najważniejsze, że nic im nie jest, a martwiłam się, bo trochę się nażarły... Nie wiem, jak to się stało, ale ogrodzenie wygląda jak po huraganie, a Morion ma być jutro podkuty i musi chodzić po twardym, a to jedyna twarda łąka. Mam nadzieję, że jutro uda się coś z tego ogrodzenia uratować, żeby mógł tam chodzić... Robal jest uroczy :P i uwielbia spać w łóżku, a u mnie ma niestety zakaz wchodzenia do domu :( metamorfozy niestety nie przeszedł, ale zauważyłam, że mnie polubił, co dobrze o nim świadczy (ma jakieś wyższe uczucia :) ) -
Śliczna 6-miesięczna suczka pekińczyka JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Greven']Z tych, które mam ale matka mówi kategoryczne "nie" i ja nie mam zamiaru, żeby oni przemycali Justynę pod nieobecność kobiety, a potem że niby jak ona zobaczy, to pokocha. No, może bym się zgodziła na taki manewr, gdyby to był pies naprawdę w ogromnej potrzebie, niemający się gdzie podziać - na zasadzie, że może się uda, a jak nie, to nic nie tracimy. [/quote] Zaproponuj im Robala :loveu: [quote name='Greven']za tapetę i firanki wystawię rachunek Cudakowi[/quote] a ja Tobie wystawię za to, co zrobiły wczoraj nasze konie :diabloti: -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Gdyby znalazł się tymczas w Szczecinie, postarałabym się go przywieźć (choć nie wiem, jak się w samochodzie zachowuje, bo nigdy nigdzie nie jeździł). -
[quote name='mysza 1']Kastracja na pewno.[/quote] Kastracja to koszt ok 150 zł. Mogę dać max 50. Czy ktoś się dołoży? [quote name='mysza 1'] Szkoda, ze dalej czeka...[/quote] Lepiej, żeby czekał, niż żeby trafił do kogoś nieodpowiedzialnego.
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
W Szczecinku ile za dobę? -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
W okolicach Szczecina jest jakiś hotel, ale z tego, co wyczytałam, to chyba 20 zł za dobę :( i nie wiem, czy akurat są wolne miejsca. Mi też psa szkoda, choć na wsiach niestety pełno takich. Tu tyle dobrego, że chcą go oddać... bo inni psy na łańcuchach trzymają, nie wiedzą sami po co, ale oddać nie chcą... -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']A w jakiej miejscowości znajduje się psiak ?[/quote] Okolice Goleniowa. [quote name='Dogo07']I co teraz z nim będzie ?[/quote] Póki co jest, tam gdzie był. Trzeba mu porobić ogłoszenia. Może ktoś ma zbędny kaganiec na owczarka? Gdyby był kaganiec, mogłabym spróbować wziąć go na spacer. Bez kagańca wolę nie ryzykować, bo nie wiem, czy go utrzymam i jak reaguje na psy, koty itd Gdyby ktoś zasponsorował mu karmę, mogłabym raz dziennie pójść do niego i mu dać. -
Myślę, że w jakimś stopniu mogłaby też pomóc kastracja. Może by się trochę uspokoił. Chociaż nie wiem, nie znam się. Pies ogólnie nie sprawia większych problemów, ale ma takie nagłe, niczym nieuzasadnione wybuchy złości, a poza tym jest naprawdę fajny.
-
Gdyby nie jego charakterek, mógłby zostać u mnie na stałe...
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mogę go wziąć na DT :( -
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Spróbuje, może się zgodzi, ale musiałabym zrobić jakiś kojec... -
Robak nadal szuka DT...
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Podnoszę... -
"Dziękuję za zainteresowanie. Kierowany wyrzutami sumienia odebrałem dzisiaj szczeniaka ze schroniska. Zajęło mi to 13 godzin w samochodzie ale piesek jest teraz u mnie w domu we Wrocławiu. Będę szukał mu nowych opiekunów tu we Wrocławiu, dopóki kogoś mu nie znajdę, zostanie u mnie w domu."
-
Jest jedna osoba zainteresowana... Trzymajcie kciuki!
-
Cygan, całe życie na łańcuchu JUŻ W NOWYM DOMKU :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Na pewno trzeba go odrobaczyć. Niedrogi, czyli do ilu zł? On przede wszystkim potrzebuje ruchu i dobrej karmy, bo teraz jakąś kaszę je, z tego co wiem...