Lolek jest juz u Pani Ani , którą uwiebiam za to ze dała mu DT , ale jest problem , napadł na niego zazdrosnik psiak z rodziny który bywa u Pani Ani , troszkę go ugryzł w nochala . Pani Ania zapoznawała ich poza terenem ,i było na poczatku nieźle a potem tak trochę gorzej. Lolek narobił pisku bo ma dopiero 1 rok , a ten drugi psiaczek 7 lat. Macie jakis pomysł , podpowiedź , jak ich zintegrować? Proszę Was , madre doswiadczone głowy o pomoc.