Doda, jeśli zaglądasz na wątki z Twojej okolicy (Dąbrowa, Kraków, Gliwice)to wpisz na nich, że szukasz pilnie DT dla suni po operacji. Może się ktoś odezwie, warto by było o apel dramatyczny, w tym natłoku nieszczęść nie łatwo zwrócić na siebie uwagę (oczywiście pisz prawdę, ale odpowiednio naświetlona :evil_lol:).