o zdjęcia dziewczyny aparatki poprosiłam mailowo
chciałam jeszcze napisać, że znalazłam dzięki Demi dom tymczasowy dla Tigi :) właściwie to on znalazł Tigę :D będzie nim mama Demi, kobieta która tyle lat zajmuje się pokrzywdzonymi zwierzętami. Jest to płatne dt 250 zł/m-cznie. Tiga będzie w najlepszych rękach jakie mogłam sobie dla niej wymarzyć. No i we Wrocławiu, gdzie dostęp do lekarzy takich jak trzeba ogromny.
Tiga trafi tam do końca tygodnia. Będzie sobie spokojnie żyła z sunią Tami. Z resztą psów za wiele nie będzie miała kontaktu. Zresztą Tiga boi się ludzi, ale nie innych psów.
W pierwszym poście wstawię dane do wpłat, potrzeba się zmobilizować by te pieniądze nazbierać.