no tak, trzeba by oswoić, przypomina mi ona naszą Czupurkę (Zadziorkę) schroniskową
zastanawiam się powoli nad kumpelą dla mojego psiaka, ale ten mój też zadziorek, bo wychowany na rozpieszczonego jedynaka i nawet na szczeniaki warczy i rzuca się jak są koło jego miski