-
Posts
2322 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Emiś
-
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
11. Ten psiak miał ostatnio robione fotki, ale w większości rozmazane, więc zrobiłam jeszcze raz. Jest super wariatem :) Dla aktywnych ludzi. Jak dla mnie taki trochę retriverowaty, samiec ale zwykle brany za sukę ze wzgl. na dziewczęcy wygląd :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/567/2ba77378c75bf98amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/559/1b89ad4c2f06bd7cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/559/7ec248ea70898c5fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/548/a4c956b801edd4aamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/567/7c2d6fc1bb40495bmed.jpg[/IMG][/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/548/d1a78c32bf223734med.jpg[/IMG][/URL] 10. Owczarkowaty pies z uszkodzonym uszkiem. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/565/3dfa57b95a3f54c0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/566/b4bcb973432b5dbdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/559/97285699eb1d5da7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/567/ffdad75deec6608dmed.jpg[/IMG][/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Seter na pewno nie. Bokser musi znaleźć tymczas, on na bank nie da rady w schronie :( 9. Ten piesek miał już chyba robione fotki, albo bardzo podobny. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/566/01c805c03847ddc8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/548/25466d9af1bf125emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/559/b6bc8c275fb29fbdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/560/4b90ed662c27692emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/565/ad45c5aa02e0e64dmed.jpg[/IMG][/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/559/ca0f5033dc3abd0cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/560/e06f42651a13184dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/566/1cd19c4b27fdcc31med.jpg[/IMG][/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
7. Wystraszony kudłatek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/567/d631495f20187861med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/560/252d6d84bb6c152cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/566/cb575366e6edcbd2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/546/1f0aa113ce660f33med.jpg[/IMG][/URL] 8. Bardzo wystraszony psiak wielkościowo mniejszy od collie, większy od shelti, może Ciotki siedzące w tych rasach się wypowiedzą co to bardziej jest. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/546/f55217a1a24bcb07med.jpg[/IMG][/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/566/5c879801f9b8f33amed.jpg[/IMG][/URL] 6. Wystraszony, miziaty. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/566/ca46cc8dd3bd718emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/558/c4c020673904d4d8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/565/4e5b35a5b7a1120amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/565/75af54bff9c2cbe8med.jpg[/IMG][/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
4. Bardzo wychudzony i zmarznięty bokser, samiec, 8 lat, oddany po śmierci właściciela. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/560/0bab7d329162fa64med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/559/688bcf1259ecfed9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/560/4bef00cd03b6bbf6med.jpg[/IMG][/URL] 5. Malutki czarny przytulak, chyba suczka. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/565/317f1226d5e6feb1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/548/9a43c666c5d28f7emed.jpg[/IMG][/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/540/b20475118af205a1med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/565/05dd88e97336d58bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/558/1cd40c174e5c2da3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/560/37d077c28c652399med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/565/748f7e311d658b33med.jpg[/IMG][/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/540/2a5a5f9494a81c43med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/559/25e437162c30f4a2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/558/248342370fb63a32med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/540/59c542bee77306d9med.jpg[/IMG][/URL] 3. Taki trochę borderkowaty psiak (nie pamiętam płci) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/548/4db4f6547e92ed58med.jpg[/IMG][/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Również polecam "Lupus" ul. Ostrogórska 33a w Sosnowcu :) Wczoraj była mega sesja foto dla psiaków - cyknęłam ponad 330 zdjęć :mdleje:zaczęłam przebierać i obrabiać, ale trochę to potrwa. Ss Tobie wyślę na maila - chyba łatwiej będzie Ci tak wrzucać na stronę? 1. Pies, którego wg kartoteki niby odebrał właściciel, ale pies siedzi w schronisku - nikt nic nie wie :roll: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/548/7c4bf89a3238b3b7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/540/520338ee94f4b843med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/540/c17741042ec7fc95med.jpg[/IMG][/URL] 2. Bardzo wystraszona i popłakująca niebieskooka haszczka [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/565/8115398cad69f69dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/560/a8e21e076beb455fmed.jpg[/IMG][/URL] -
Zoe:czekoladowa labrado-staffka. Wreszcie u siebie!
Emiś replied to Emiś's topic in Już w nowym domu
Jak tylko masz pomysł na podpis, to wrzucaj - zezwalam na rozpowszechnianie :D -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='dineh']Dziękuje Wam za pomoc, w wolnym czasie postaram sie malutkiej zrobić ogłoszenia Emiś dziękuje nie wiesz czy Malinka była już przez kogoś ogłaszana ?? Lub ktoś mógł by mi napisać coś o niej wiecej niż to co sama mogłam zobaczyć po 1 spacerze[/QUOTE] Niestety nie wiem, czy miała jakieś ogłoszenia. Allegro nie znalazłam. Nie wiem też, czy ona ma stałego opiekuna, czy kto się trafi to z nią wychodzi. Zrób jej koniecznie ogłoszenia - to maleńka sunia (zaznacz to w opisie), takie jakoś łatwiej domki znajdują. Nie wiem, czy ona waży do 6 kg, jeśli tak, to można też na mikropsy ją zgłosić. -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='dineh']hej!! czy ktoś mi może podesłać zdjęcia suni z którą byłam (taka beżowa troszkę strachliwa ale bardzo kochana :) ślicznie prosi o paróweczki) tak żebym miała jak w końcu siądę do ogłoszeń jak ktoś już jej robił ogłoszenia to może się tekstem podzielić ;) na śmierć nie pamiętam jak się wabiła (coś mi się kojarzy ale nie chce przekręcić, w boksie z takim czarnym kudłatym Miśkiem i 2 innymi psiakami)[/QUOTE] Dineh moje zdjęcia Malinki są parę stron w tył - post nr 2050 [quote name='zapka'][B]Emiś, Mar_tika [/B]udało się zrobic jakieś zdjęcia tym staruszkom: [URL]http://www.sosnowiec.schronisko.net/adopcja-id-60594.html[/URL] [URL]http://www.sosnowiec.schronisko.net/adopcja-id-60565.html[/URL] [URL]http://www.sosnowiec.schronisko.net/adopcja-id-60584.html[/URL] [URL]http://www.sosnowiec.schronisko.net/adopcja-id-61396.html[/URL] ??[/QUOTE] Zapka w środę udało mi cyknąć tylko kilka zdjęć dziadków, które są w boksie obserwacyjnym (tym z tyłu koło kuchni), są one w postach nr 2101 i 2104 - złapała nas ulewa i ledwie udało nam się obfocić psiaki z kwarantanny. Nie wiem, czy Marta w sobotę była i robiła jakieś zdjęcia? Ja nie mogłam przyjechać. Ten piesek [url]http://www.sosnowiec.schronisko.net/adopcja-id-61396.html[/url] (o ile to ten sam) to ma jeszcze zdjęcie od Rafała - [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=2f4b8d8a604148fc"][IMG]http://images37.fotosik.pl/442/2f4b8d8a604148fcm.jpeg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=bb634724e801a884"][IMG]http://images40.fotosik.pl/451/bb634724e801a884m.jpeg[/IMG][/URL] -
Zoe:czekoladowa labrado-staffka. Wreszcie u siebie!
Emiś replied to Emiś's topic in Już w nowym domu
Zoe kaszle już sporadycznie, max 1 x dziennie, więc dziś już ostatnia dawka antybiotyku. W sobotę była na kontroli i dostała dodatkowo immunodol (nie mam niestety ceny, coś koło 10 zł, będzie na fakturze) na wzmocnienie odporności. No i na dwóch łapach pojawiły się dwa okrągłe łyse placki wielkości 50 gr, więc pobrałyśmy zeskrobiny w kierunku grzybicy i pasożytów. Dziś zostały zbadane w ZHW (zakład higieny weterynaryjnej) w Katowicach - wynik ujemny. Cena za badanie będzie znana w piątek, przy odbiorze wyników a papierze - teraz zmieniają ceny za badanie. Koszt ok. 20zł. Tak więc kontynuuję podawanie dermanormu i dalej dieta dla alergików. Zobaczymy, co będzie dalej. Przy okazji Zoe znów została wykąpana w sebovecie. Pani Wetka wyglądem grzbietu jest zadowolona - zarasta. W niedzielę miałam możliwość poznać przemiłą p. Agnieszkę, która bardzo zaintaresowała się losem Zoe (i innych schroniskowych psiaków) i przekazała na leczenie Pannicy 400zł! Pięknie dziękujemy!:loveu::modla: No i p. Agnieszka razem z córką Julią w piątek przyjadą odwiedzić Zoe :) No i w sobotę mamy się spotkać w schronisku :D Przy pracy ze zwierzakami niesamowite jest to, że można poznać tylku tak super pozytywnie zakręconych ludzi :) -
Zoe:czekoladowa labrado-staffka. Wreszcie u siebie!
Emiś replied to Emiś's topic in Już w nowym domu
Nochal regularnie całowany :P -
Zoe:czekoladowa labrado-staffka. Wreszcie u siebie!
Emiś replied to Emiś's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/386/bf29646d38d2c76bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/544/977c1dd2c3b52d8fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/545/0df8c83117ebddc5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/551/5e07fb400d1577f4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/551/de031bcfcb3bd900med.jpg[/IMG][/URL] -
Zoe:czekoladowa labrado-staffka. Wreszcie u siebie!
Emiś replied to Emiś's topic in Już w nowym domu
Kupiłam dziś kolejne opakowanie antybiotyku. Jutro kontrola, zobaczymy co dalej. Unidox 8,16zł [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9c0a40ab8d3b8a82][IMG]http://images43.fotosik.pl/551/9c0a40ab8d3b8a82m.jpg[/IMG][/URL] Karma arion salomon & rice 15kg - 115zł (zmówiona po cenie hurtowej, nie wiem, czy będę miała paragon) Trochę fotek z dzisiejszego spacerku: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/531/9fc3a387311d79e8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/550/48ebe746abc9d1cfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/551/4223ed1de0ac996dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/551/9a6c321ba656ba0cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/545/cc2efb392d307f63med.jpg[/IMG][/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[quote name='kuba123']pręgowana astka- Agresorka obawiam się, że zostanie uśpiona- agresja lękowa- masakra pracownicy nie pomagają jej w przezwyciężeniu lęku wchodząc do niej z miotłą ode mnie brała kiełbasę z ręki- przez kraty- ale potem pokazuje garnitur zębów i ujada, choć macha przy tym końcówką ogona Bernadryn pies wychodzi z budy, najchętniej jak w ręku mam papu karmiłam go ostatnio suchą karmą i głaskałam jak każdy beni- źle znosi schronisko podobno jego właścicielka wyjechała/poszła do szpitala i pies trafił do schronu, jednak dzwoniła i jak wróci ma go odebrać pies przylepa inie wykazywał jakichkolwiek oznak zdenerwowania za każdym razem, jak przechodziłam obok boksu- wychodził do mnie Emila- widocznie jesteś dla niego mało atrakcyjna:diabloti:, stąd nie wychodzi przy :evil_lol:tobie[/QUOTE] Ech, dla tej pręguski wyjściem byłby hotelik za szkoleniowcem i jego ocena co dalej. Tylko skąd na to brać? :( Na następną wizytę strzelę jakiś mejkap, to może Benio wyjdzie tym razem :) Dobrze by było, jakby właścicielka go odebrała. Biedak taki smutny :( -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/549/ae7df1269de95205med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/522/7238d09e4096d80fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/548/beec651750086f34med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/549/c8f4c4fd6924aa44med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/549/ff64c10dbb8a49cfmed.jpg[/IMG][/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/547/0efea8106fb332c9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/548/661804eb59f40711.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/530/74aea873c9c41f75.jpg[/IMG][/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/383/64267798962d3993.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/383/e0088319c0940e57.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/549/6d384408a59e4ae8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/547/9d601a15ad7af60b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/548/a5427ce924f366b4med.jpg[/IMG][/URL] -
SCHRONISKO W SOSNOWCU : II Zbiórka Publiczna na ogrzewanie boksów !
Emiś replied to gosia2313's topic in Już w nowym domu
Brak mi słów. Ta Sunia miała tak ogromne cierpienie i przerażenie wypisane na pyszczku. Jak tak do cholery można?? Zdjęcia od Mar_tiki: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images49.fotosik.pl/547/85cd3f9554ef1c6f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/548/fdb6586ae36dbecemed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/549/7509ba866550a8dfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/522/d4f319d8742e40dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images40.fotosik.pl/530/f906176015d48db5med.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='abra64'] [LIST] [*][B][SIZE=3][COLOR=Red] Imię: brak [/COLOR][/SIZE][/B] [*][B][SIZE=3][COLOR=Red]Wiek:starszy ale nie wiem ile [/COLOR][/SIZE][/B] [*][B][SIZE=3][COLOR=Red]Płeć: samiec [/COLOR][/SIZE][/B] [*][SIZE=3][COLOR=Red][B]Kastracja/sterylizacja:[/B] /nie[/COLOR][/SIZE] [*][B][SIZE=3][COLOR=Red]Wielkość: do kolana [/COLOR][/SIZE][/B] [*][SIZE=3][COLOR=Red][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=3][COLOR=Red][B]Miejsce pobytu[/B] Sosnowiec [/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=3][COLOR=Red][B]Zdjęcie[/B] czarny [/COLOR][/SIZE] [*][SIZE=3][COLOR=Red][B]Podstawowe informacje o zachowaniu: pies spokojny, przerażony swoją sytuacją bardzo zagubiony[/B][/COLOR][/SIZE] [/LIST] Niestety nie mam o tym psiaku nawet podstawowych danych - możliwe, że dopiero w sobotę uda mi się zdobyć informacje konieczne do wstawienia na pierwszą stronę wątku, ale chciałam chociaż te zdjęcia od razu wrzucić. Wielkość mini. W sobotę go jeszcze nie było, trafił w tym tygodniu. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/526/ea7ca0f143f0f776med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/520/dbf3800ff170c8f1med.jpg[/IMG][/URL] [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Kula/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG][/QUOTE] Abra64 wrzucałam już tutaj tego psiaka. W schronisku dowiedziałam się, że to suczka? Sama nie sprawdzałam, bo leżała tak: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/528/9881f50dd84c5b18med.jpg[/IMG][/URL] Jest w klatce wewnątrz budynku. Lat ma z 15 - zęby całe w kamieniu, ruszają się przy podniesieniu fafli :( Jedna wolontariuszka chciała wziąć ją na DT, ale ponoć dopiero po kwarantannie. To jest maleńka suczka, na pewno nie do kolona. Do pół łydki maksymalnie. Przywieziona z interwencji - błąkała się.
-
Martyna, ale masz super Cudaka :) :diabloti: Normalnie chyba Raszce też powinnam galerię sprawić :D [quote name='halbina']a to Radzio vel Duduś... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_5IKJ3cgHUAA/Svvvt5tdbFI/AAAAAAAAAbE/sAfXFVk8cxc/s576/dudek2.jpg[/IMG] uszyska podobne...[/QUOTE] No właśnie, jak ten gacek się ma?
-
Szkielecik z głową pięknego, bardzo smutnego ASTa. JUŻ W DOMU!
Emiś replied to leonarda's topic in Już w nowym domu
No ja też bardzo się cieszę że Cielątko już na swoim :) Szczęścia Psiaku!