[quote name='kikou']to taki długi watek...., że chyba nie przebrne przez całość.... czy ten piesek juz dwa lata szuka domu? i dwa lata mieszka w hoteliku czy gdzie?
prosze opowiedzcie mi krociutko[/quote]
tak, już tak długo szuka domu, a w tej chwili mieszka w hoteliku u Gajowej. Wspaniały piesek, radosny i towarzyski, widzieliśmy się tylko raz, a on cały czas chciał się przytulać.