Ja wiem, ja wiem że ten bidulek ma ,pytam o sznaucerka - czy ta bida ma bannerek?
I jeszcze mam pytanko:oops::oops::oops:-jak wkleić dwa bannerki do podpisu,jakoś mi się nie udaje, kiedy wklejam drugi to kasuje mi ten pierwszy, pomożecie??? :oops::oops::oops: