[quote name='DIF']
Niestety są też przykre chwile. Na naszą polską młodzież zawsze można liczyć i na spacerach nieraz Nadzieja i Koli słyszą przezwiska (kuternoga, kulas, uśpić go). Bardzo to przykre, ale P. Nadzieja nie wyobraża sobie już życia bez swojego trzyłapka :loveu:!!!!
Strasznie to przykre..... to społeczeństwo potrzebuje jeszcze naprawdę duuuuużo czasu..... A niektórym nigdy nic nie pomoże -tacy się rodzą.....:stupid::stupid::stupid:
Na szczęście chłopczyk wynagradza wszystko swojej Pani :loveu::loveu::loveu:.Cudnie oglądać te zdjęcia:lol: