Matko, to nie do uwierzenia!!!! Jak to Berni nie żyje????? :placz: :placz: :placz:
Widać od razu że chodziło o pozbycie się "kłopotu":angryy: :angryy: :angryy: Ta "właścicielka" powinna być pociągnięta do odpowiedzialności za to co zrobiła....Niech przedstawi dokumentację i wszystkie papiery-nie można jej tego puścić płazem...Jestem zszokowana...
DIF-nie mogłaś tego przewidzieć, nikt by nie mógł...."Ludzie" są zdolni do wszystkiego, naprawdę....:angryy: