Jump to content
Dogomania

grzenka

Members
  • Posts

    3563
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grzenka

  1. Przeczytałam Lutusiowy wątek:-( , jak dobrze że on już u Ciebie...
  2. Cudności:loveu: Strasznie kocham jamniorki:loveu: A na ostatnim foto bidusia już uśmiechnięta -miał szczęście chłopczyk że mu się trafił tymczas u Ciebie :loveu:
  3. Piękne fotki...pierwsze zdjęcie rewelacja:lol:
  4. Cudny jamniorek, jak dobrze, że mu się poszczęściło...Czekamy na więcej fotek:lol: .A ostatnie zdjęcie SUPER!
  5. Znalazłam na wątku naszej Betty takie zdjęcie:[IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7533/betty4pe9.jpg[/IMG] Czy o tej pięknej biało-czarnej suni coś wiadomo?
  6. To ja wstawię może jeszcze mojego Duda[IMG]http://img87.imageshack.us/img87/7868/378ys3.jpg[/IMG] A tu zdjęcia ze schroniska, gdzie siedział dwa lata:-([IMG]http://img143.imageshack.us/img143/3843/schrongw9.jpg[/IMG][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6981/schron2yl0.jpg[/IMG]
  7. Zaglądamy!Podnosimy!Tylko że to niewiele jej chyba pomoże:shake: ....Tak mało osób na wątku:shake:
  8. Ach, śliczności :loveu: , cudne po prostu :loveu:
  9. :loveu:G-R-A-T-U-L-A-C-J-E:loveu:
  10. [quote name='Sabina02'] ...az sie poryczalam ze wzruszenia....[/quote] Ja też...:loveu::loveu::loveu: Nareszcie Krecik ma normalne życie,takie na jakie zasługuje :loveu:
  11. [quote name='DIF'] Niestety są też przykre chwile. Na naszą polską młodzież zawsze można liczyć i na spacerach nieraz Nadzieja i Koli słyszą przezwiska (kuternoga, kulas, uśpić go). Bardzo to przykre, ale P. Nadzieja nie wyobraża sobie już życia bez swojego trzyłapka :loveu:!!!! Strasznie to przykre..... to społeczeństwo potrzebuje jeszcze naprawdę duuuuużo czasu..... A niektórym nigdy nic nie pomoże -tacy się rodzą.....:stupid::stupid::stupid: Na szczęście chłopczyk wynagradza wszystko swojej Pani :loveu::loveu::loveu:.Cudnie oglądać te zdjęcia:lol:
  12. :loveu::loveu::loveu:
  13. Jaki kochany i śliczny biedaczek - podbijam chociaż-do góry słoneczko!
  14. A tu z całym swoim dobytkiem:lol:... [IMG]http://img141.imageshack.us/img141/7622/225xm8.jpg[/IMG]
  15. W objęciach pana:lol: [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/4465/368hj8.jpg[/IMG]
  16. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=28387"]gops2000[/URL] - ucholek boski-cały na wierzchu-heheheh-cudo:loveu:
  17. Pepe z piłeczką straszny słodziak :loveu:
  18. [quote name='magda_drakkar']Od prawdziwych myszek wolała te pluszowe:loveu: Strasznie mi jej brak:placz:[/quote] :glaszcze: też to przeszłam......:glaszcze:
  19. [IMG]http://img91.imageshack.us/img91/563/53na9.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1754/52wj8.jpg[/IMG]
  21. Jeśli o spaniu mowa...:lol:[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1979/dudi3qq5.jpg[/IMG]
  22. Ach..."chwilę" mnie tu nie było a tu tyle piękności :loveu: cuuudne są!!! I ten jamniorkowy - Lalusiowy nos - obłędny!!!
  23. Miejmy nadzieję, że się "rozkręci":lol:
  24. Cudna, prawda:loveu: ?Najlepiej lubi być w domku, spacer owszem, jak już musi a potem do domu i na rączki...tak "na rączki" to jest to, co Betisia lubi najbardziej...:loveu:
×
×
  • Create New...