dziewczyny teraz nie da rady
sunia jest strasznie przestraszona, jest chyba slabo zsocjalizowana
miala do tej pory swoje podworko i swoja mame
nie zna halasu miasta, boi sie kotow
jak chce ja poglaskac kuli sie i zesikala sie ze strachu jak chcialam ja przeniesc:roll:
jest sto razy ladniejsza niz na tych fotkach:p w ogole nie pojedziemy juz dzis, moze okolo wtorku bo TZ ma wolne... ona sie musi troche oswoic z mieszkaniem, z nami, nie nadaje sie do przekazania w kolejne rece, to dla niej bylby za duzy stres, jak odzyje to ja odwieziemy