Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. spokojnie... ja walcze ze swierzbem w uszach u dwoch kotow i tez poooowoli bardzo idzie uszy do gory panienki bedzie dobrze:loveu:
  2. chyba tak bo zeby byla jasnosc, nie podejrzewam o nic tych ludzi ona poprostu 3 mce zyla w "swoim swiecie" z Saba i rodzenstwem az tu nagle wszystko takie nowe panicznie sie nas boi i mieszkania i kotow...wszystkiego choc nie rozumiem dlaczgo az tak boi sie glaskania
  3. jest piekna ale kuli sie i rozplaszcza na poglodze jak tylko zblizam do niej reke siedzi w tym kacie odkad przynioslam ja do domu podczas proby glaskania dwa razy zesikala sie ze strachu nie widzialam jeszcze czegos takiego:roll:
  4. ladna jest, to fakt
  5. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img108.imageshack.us/img108/9838/komaae8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7672/koma1cd9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/2199/koma2ar0.jpg[/IMG][/URL]
  6. <piiiiiiiii> :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: z zazdrości :evil_lol:
  7. wycaluj ciotka i wymizaj od naszej calej bandy
  8. Amiczka obiecała mi wczoraj, że to wtorku przesle mi wszystki skany na maila. Potwierdzenia wpłat i skan karty leczenia psa od weta (z numerem telefonu). Dajmy jej ten czas. Jak sie nie wywiąże bedziemy działać dalej.
  9. dziewczyny teraz nie da rady sunia jest strasznie przestraszona, jest chyba slabo zsocjalizowana miala do tej pory swoje podworko i swoja mame nie zna halasu miasta, boi sie kotow jak chce ja poglaskac kuli sie i zesikala sie ze strachu jak chcialam ja przeniesc:roll: jest sto razy ladniejsza niz na tych fotkach:p w ogole nie pojedziemy juz dzis, moze okolo wtorku bo TZ ma wolne... ona sie musi troche oswoic z mieszkaniem, z nami, nie nadaje sie do przekazania w kolejne rece, to dla niej bylby za duzy stres, jak odzyje to ja odwieziemy
  10. tak wlasnie wnioslam ja do domu
  11. rozmawialam z Pania przed chwila beda za ok 2 godziny
  12. niee obawiam sie, ze one nie wyjechaly jeszcze od siebie.. a my tez musimy z nia dzis obrocic do trojmiasta i z powrotem
  13. mam koty i to maluchy tez wiec one nie ucieknal jakby co:roll: ale miejsce jakby co jest, jak bedzie potrzeba piszcie PW
  14. ale wiesz chodzi tez o charakter i chcemy duzego, duzego psa myslelismy o tosie lub MA ile to cudeńko ma w kłebie? przepraszam, ze zadaje tyle pytan ale dla nas to powazna decyzja, wydaje mi sie, ze zauroczenie psiakiem albo litosc to zly doradca w wyborze domownika
  15. nieeee pies na kilkanascie lat:eviltong: tak powaznie to kazdej bym zyczyla takiego TZta jak moj:loveu: ( juz go przekonałam, że malamut jest nie dla nas, że pies MUSI mieć rodowód, że psów bez rodowodu się nie powinno rozmnażać i że chcę molosa) teraz pokaże mu Lucy - umawialiśmy się na nie-kudłate, zobaczymy ;)
  16. na poczatku stycznia bede miala miejsce jak jakis dobek bedzie potrzebowal sluze pomoca
  17. sorry pomylka juz poprawiona:eviltong: jedziemy do oksywia w kazdym razie
  18. postaram sie cos pstryknac przed wyjazdem do trojmiasta
  19. zaczynam sie umawiac na wizyte poadopcyjna :cool3: ciekawa jestem jak Kluch teraz wyglada, ona rosła w oczach jak byla u nas :p
  20. ale jaki on duuuuuzy :crazyeye: śliczności :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. tak dokladnie to do gdyni - oksywie
  22. za pol godziny jade do domu jak tylko mała dojedzie dam znac
  23. jutro podczas transportu suni do gdanska bede meczyla TZ zobaczymy te jej sliczne kudełki moga byc przeszkoda a suka, ktora miala kochac koty byla u mnie tydzien temu na rekonesansie z Pania u ktorej jest w DT.... i malo kotu glowy nie urwala :shake: wiec teraz jestem ostrozna :roll:
  24. super fotki ciesze sie, ze mala tak dobrze trafila jaka ona sliczna:loveu:
  25. Wniosek jak dla mnie jest jeden i chyba naprawde czas, zebym zajela sie tym sama, bo na wyjasnienia Amiczki nie ma co liczyc, nalezaloby chyba tez zamienic 2 slowa z kims doroslym od Amiczki
×
×
  • Create New...