Ja mnam psa i kota :p Nadzia (kot) zaczepia Dinke (sunia) np. Jak Nadzia siedzi na fotelu, a Dina przejdzie obok to Nadzia zlapie pazurami za ogon czy furto :D Dina lubi tez Nadzie pogonic po domu :p Ale to takie zabawy, bo potrfaia spac razem w jednym lozku i nic im sie nie dzieje... Kotka poiprostu czasem lubi sie pobawic i zaczepia psa, a zepies tez lubi sie pobawic to pogoni kota:razz::razz: Ale one sie kochaja :p Aha a najsmiesniejsze jest to, ze Nadzia nie lubi kotow, a Dina- psow.. Dina toleruje psa babci-Fige, ale Nadzi trudno by przyszlo zaakceptowac kota... :evil_lol::evil_lol: