[quote name='Wafelek']W Rybniku (zgaduję z podpisu, że chodzi o oddz.Rybnik?) - powinni wiedzieć, co to jest, bo są w tym oddziale osoby (osoba?), które biegają już jakiś czas i takowe książeczki mają ;)[/QUOTE]
[B]Tak, chodzi o oddział w Rybniku. Jak ja pytałam pani powiedziała że nic o takowych książeczkach nie wie. Ale da mi znac jak porozmawia ze szkoleniowcem który się w takich sprawach orientuje.[/B]