To może i ja dodam coś od siebie ;-)
Szukając bullowatego , chciałam wybrać takiego który naj bardziej dogaduje się z innymi zwierzakami , no i wybrałam staffiora.
Jak odebrałam Mantę z hodowli , w doum czekały już na nią 2 boksery , kot i borderka:lol:
Manta do teraz zje ze wszystkimi w zgodzie, bokserom ustepuje (z racji ich wieku chyba :diabloti:), kota gryzie tylko jak się z nim bawi...Tylko z borderką (o 1,5 mies.strsza od Manty)ma starcia, i tylko bordera jej ustępuje i się jej boi.
O dziwo Manta nawet nie próbowała zdominować boksiów, tylko właśnie borderkę, i to jej się udało:eviltong:
Mimo to na codzięeń ione żyją ze sobą w zgodzie, i tylko od czasu do czasu np. raz na 2 tygodnie, dochodzi między nimi so starć które nie są zabawą:roll:
Wg.mnie staffik pod tym względem jest wspaniały, ponieważ dostosowywuje się pod dyktando tych wsyższych w hirarchii ;)