Jesteśmy juz ;)
Po obozie , jak to po obozie bywa , zmęczone jesteśmy.
Manta choć dostawała podwójną dawkę żarłeka schudła , bardzo schudła ... Aż może za chuda jest ? Nie wiem , wiem Że mi na tym nie zalezało..
Poskakałyśmy , pobiegałyśmy troszkum się nauczyłyśmy :cool3: Wg. opinii niektórych tam obozowiczów jesteśmy gotowe "na zerówki" :oops::multi:
Zdjęcia bedą , napewno jakieś będą ale trzeba poczaekać :p
Pozdrawiamy.