Jak pręguski to....pręguski :razz:
Dobra....Manta jest o wieeele gorsza ood Franczesława, bo nie doszła jeszcze do perfekcji 2 piłek .....
Ale też jej pasja piłkowa poglębia się coraz bardziej :diabloti:
Złapię Cię , złapię !
[[IMG]http://images24.fotosik.pl/227/b07e41ffba7794cf.jpg[/IMG]
I wyniosę gdzieś..w siną dal ....
[IMG]http://images34.fotosik.pl/279/0bc87e0757116a10.jpg[/IMG]
I "statyczna" Manta :p
[IMG]http://images34.fotosik.pl/279/dc88d4286bc3cdf9.jpg[/IMG]