Pragnę przedstawić śliczną Westę
[IMG]http://images34.fotosik.pl/111/6e9ebc5bc50f714cmed.jpg[/IMG]
Westa to 2-letnia sunia przygarnięta z elbląskiego schroniska. Jest świetna. Wesoła, towarzyska i nie ufna do obcych. uwielbia mi zabierać kanapki, budzić mnie o 6 rano i niszczyć wszystkie moje rzeczy.
A oto Ringa-starsza pani, ''męczona'' przez Westę, która ją uwielbia:evil_lol:
[IMG]http://images30.fotosik.pl/143/61a9cb2262967f95.jpg[/IMG]
Ringa to prawie dwuletni chomik syryjski. jest wszystkożerna, zje wszystko co jej się da. Uwielbia hałasować w nocy i to jest jedyna rzecz, która łączy Ringę z Westą, która okropnie chrapie;)
A tu moje dziewczynki razem:
[IMG]http://images32.fotosik.pl/112/34c5c4050fa1474fmed.jpg[/IMG]