Jump to content
Dogomania

Valeur248

Members
  • Posts

    1499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Valeur248

  1. To mam nadzieje, że Muszka pani sie zdecyduje. Mucha ostatnio słabo wyglądała.
  2. Jaka ona jest biedna:-( Mogłabym jej zrobić bazarek jak będzie trzeba:lol:
  3. Jakie masz śliczne futrzaki:loveu::loveu: A kotek wyjątkowo słodki;)
  4. To teraz będzie musiał je ktoś pokochać:shake:
  5. [url]http://images34.fotosik.pl/161/b5004a08f860f659.jpg[/url] Jeszcze śnieg leży:lol: Piękna psinka.
  6. Moja maskotka też ma imię. Masz ślicznego pieska:loveu::loveu::loveu:
  7. To trzymamy kciuki żeby :loveu:Joko:loveu: sie poszczęściło
  8. Sunie dodane na adopcje.org .
  9. Mogę je wrzucić na adopcje.org, bo na alegratce nie umiem. Są odrobaczone lub wysterylizowane? I na kogo namiary?
  10. Do góry, śliczne dziewczynki:loveu:, po domek!!
  11. Jaka śliczna, te jej uszka:loveu: I co jej sie w nosek stało?
  12. I jeszcze: [url]www.bono-polska.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.etablica.com[/url]
  13. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i649962.jpg[/IMG] ten onek czeka? A ile on ma lat?
  14. [url]www.etablica.com[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.bono-polska.pl[/url]
  15. Małe drapanie [IMG]http://images32.fotosik.pl/149/b2c7eaaed66128d3med.jpg[/IMG] I zabawa moim słonikiem (biedak nie przeżył:-() [IMG]http://images30.fotosik.pl/162/49ffd11edbf33382med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/149/b55eb109d15f8ec5med.jpg[/IMG] I jedna z przyjaciółek Westy, Fibi sunia z elbląskiego schroniska zabrana 4 lata temu;) [IMG]http://images26.fotosik.pl/161/7cbde104902ae793med.jpg[/IMG] I dziewczynki razem (Westa w krzakach): [IMG]http://images33.fotosik.pl/149/75f1cda3356f4ca8med.jpg[/IMG] To na razie tyle...
  16. Ale Figa ma śliczne loczki:loveu: Taki mały, śliczny dredziak:loveu::loveu:
  17. [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.bono-polska.pl[/url]
  18. [URL="http://www.etablica.com"]www.etablica.com[/URL] Później postaram się zrobić trochę ogloszeń;)
  19. [quote name='Rybc!a'] BOSKA! To chyba jej kącik?[/quote] Aha, ona zawsze tam śpi i urzęduje, ale coraz częściej spotykam ja rozwaloną na moim łóżku:roll:
  20. Jakie ma śliczne, czekoladowe oczka:loveu:
  21. Bineczko, śliczna jesteś. Trzymam kciuki i postrama się później zrobić ogłoszenia:loveu:
  22. [quote name='Rybc!a']Wydaje mi się, że raczej po świętach, gdy psie prezenty urosną za duże, lub nie takie jakie miały być..[/quote] To wtedy bez sensowny taki prezent. Ludzie jednak nie mają wyobraźni:shake::shake:
  23. [IMG]http://images30.fotosik.pl/158/6f3127a82ff91932med.jpg[/IMG] I oczka Westy (trochę niewyraźne:shake:) [IMG]http://images27.fotosik.pl/157/c9d291f066c781dfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/158/749b811570fd7d71med.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...