Jump to content
Dogomania

Valeur248

Members
  • Posts

    1499
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Valeur248

  1. Trudno mi sobie wyobrazić takie słodkie maleństwo w schronie:-(
  2. [URL="http://www.bono-polska.pl"]www.bono-polska.pl[/URL] [URL="http://www.eoferty.com"]www.eoferty.com[/URL] [URL="http://www.etablica.com"]www.etablica.com[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl"]www.pajeczyna.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.pl[/URL] [url]www.kokosy.pl[/url]
  3. Właśnie miałam robić ogłoszenia. Tylko może lepiej w nich podać numer do rodziców:roll:
  4. Ok, to na razie wstawiłam małą na adopcje.org i do mojego podpisu;)
  5. Szkoda, bo w większości ogłoszeniach telefon to podstawa. To może chociaż Twój? Bez numeru większość stron ogłoszenia nie zaakceptuje.
  6. Chodziło mi bardziej o numer kom.:lol:
  7. To co z tym numerem?:lol:
  8. Oj, bannerków robić nie potrafię, ale wejdź w dział off top, a tam jest mnóstwo tematów, na których możesz poprosić o zrobienie bannerka;) Podaj mi proszę numer telefonu, to może dziś postaram sie zrobić część ogłoszeń
  9. Ok, więc obiecuję, że jutro zrobię komplet ogłoszeń. Jednak nie mam talentu w robieniu allegro:shake:
  10. Podaj numer gg do osoby, która się nią zajmuje;)
  11. Numer telefonu przede wszystkim. I w niektórych ogłoszeniach też podaje się nr gg, ale to jest niekonieczność.
  12. Ja mogłabym porobić ślicznej ogłoszenia, ale potrzebuję namiarów;)
  13. Czemu wszystkie zdjęcia są czarno-białe?
  14. [quote name='paros']Z ogłoszeniami musimy poczekać, musimy trochę poznać psiaka. Eros ma tymczas też pod Warszawą :lol: Jutro jedna z cioteczek obiecała zrobić Erosowi sesję zdjęciową :multi:[/quote] To czekamy na nowe zdjęcia przystojniaka:loveu:
  15. :placz:Biedaczka... Kiara na pierwszą...
  16. Tp ja mogłabym zrobić psince ogłoszenia na innych stronach;)
  17. Eros taki śliczny i bez domku:shake::-(
  18. Po domek, Lori [url]www.bono-polska.pl[/url] [url]www.eoferty.com[/url] [url]www.etablica.com[/url] [url]www.gumtree.pl[/url] [url]www.kupiepsa.pl[/url] [url]www.pajeczyna.pl[/url] [url]www.petworld.pl[/url] [url]www.pineska.pl[/url]
  19. Ale słodkie te Twoje miśki:loveu::evil_lol:
  20. Wczoraj na wieczornym spacerku, Westa miała nietypowe spotkanie z jeżem:evil_lol: Jeż jednak nie był skory do zabawy, w przeciwieństwie do skaczącej wokół niego Westy. I dodam jeszcze najnowsze zdjęcia z maltretowania gryzaka:diabloti: [IMG]http://images35.fotosik.pl/10/aa70788efb1a7a5bmed.jpg[/IMG][IMG]http://images23.fotosik.pl/273/a4cd2768af652de1med.jpg[/IMG]
  21. Tusiu, hoop po domek...;)
×
×
  • Create New...