Eh, Gacek. Odebrałaś nam chęć do życia:cool3: Nie mogę z tego faceta, z którym miałyśmy zastępstwo. Gaciu, nie płacz, że on już jest żonaty, ale pewnie jeszcze pra******:razz:
Wczoraj zrobiłam fajne zdjęcia Westy, ale dodam je później:cool3:
:-oWidać co siedziało za maską kochającej psy Gonitwy, strasznie ubolewającej nad losem każdego, skrzywdzoneo psa...
Po prostu głowa mała. Ja nie chcę myśleć na jaką "chorobę" zapadnie ten szczeniak kiedy wydorośleje i przestanie być słodką kuleczką. Jaka straszna choroba go dopanie z dnia na dzień, że trzeba będzie go uśpić, a w tym samym momencie pojawi się na horyzoncie inny rzekomo potrzebujący, słodki szczeniak wybranej rasy. Chyba wróżką zostanę...:cool3:
A Orient miał wielkiego pecha...
[quote name='Natussiaa'][URL]http://www.eoferty.com.pl/id83545.html[/URL]
[URL]http://www.rozglos.net/ogloszenia/ogloszenie-20839.html[/URL]
[URL]http://www.oglosze.pl/oferta11303_kapsel_przepiekny_pies_mix_terriera_mix_sznaucera.html[/URL]
[URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?aid=2074444&cid=1484[/URL]
[URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=28593[/URL]
[URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/9342[/URL]
[URL]http://www.kokosy.pl/ogloszenie/10633[/URL][/quote]
Wystarczy tylko odnowić te ogłoszenia, co wygasły.
No to kilka zdjęć Westy. Niestety fani Ringi muszą trochę poczekać na jej zdjęcia:cool3:
[IMG]http://images26.fotosik.pl/284/0e8c9da9f3755078med.jpg[/IMG]
Tutaj Ringa w kulce:diabloti:
[IMG]http://images27.fotosik.pl/283/38e2c5bedfb489f9med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images25.fotosik.pl/283/8267085307c01a9emed.jpg[/IMG]
[quote name='anitaaa i bartis']ale słodkość z westy :loveu::loveu: więcej fot[/quote]
Dziś wieczorkiem wstawię fotki Westy i Ringi.:cool3:
3. To przez Gacka wybuchła I wojna światowa.
Spoko, spoko. Twoja prośba o zdjęcia Ringi zostaje rozpatrzona pozytywnie. Dziś jej zrobię, ja wrócę z włoskiego:cool3: Tak, Gacek równy gość, teraz musimy pisać z cenzurą, od kiedy ona nas szpieguje na forum:cool3:
2. To Gacek był Hitlerem:cool3::cool3:
Ok, laba się skończyła. Gacek się tu zalogował. Ehh... Wszystko przez Gacka:cool3: Teraz będzie można pisać też na jego galerii:razz::crazyeye:<- ...
Westa i Ringa:loveu:
[IMG]http://images49.fotosik.pl/19/62049147ac94c2a4med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images25.fotosik.pl/283/51f5ea600e0366fcmed.jpg[/IMG]
U mnie leci Brother. Pisze to szybko, bo zaraz spadam na historię, ale powiem Ci jedno. Gumiot ma coś z oczami. Po co mu te okulary, nic mu nie dają. :angryy: <- śmierć Szkorbuta w szkole podczas "pożaru". :icon_roc:<- ... zgadnij!:2gunfire:<- Gacek, jak mu wbijamy.:cool3: