Marta,przepraszam ale juz nie zdaze przelac obiecanych 250 zl..jutro skoro swit lece do Miami ale jak wroce tzn 5 marca zrobie przelew.Przepraszam...tam bede raczej bez netu wiec dopiero po powrocie..mam nadzieje ze nie jest to dla Ciebie wielki klopot