[quote name='Ulaa']Hanek zaglądasz tu? Trzebaby Zorce powiesić plakaty między blokami. Przecież ona się świetnie nadaje :cool3:[/quote]
Zorka już wisi między blokami, powiesiłam wszystkie plakaty, które wzięłam od Ciebie ostatnio, ale mało ich było, a ja, jak już gdzieś pisałam, teraz nawet czarno-białych nie mogę wydrukować, czekam na nową drukarkę (będzie w przyszłym tygodniu). No:) W każdym razie jest jeszcze kilka miejsc które czekają, żeby je uświetnić plakatami Zorkowymi, ino plakatów ni mam na razie!