[quote name='Ulaa']Robię w wordzie i w paincie :p Chcesz na meila logo Fundacji? Czy masz?[/quote]
No, my kobiety to tak prosto myślimy, ja to w samym oo chciałam robić (to jak word). A tu się okazuje że są specjalne programy do robienia plakacików, darmowe! Tomek mnie uświadomił wczoraj wieczorem, Scribusa pokazał. Loga nie mam, prześlij proszę.
[quote name='Ulaa']Aha i wiesz, że Twoje rozwieszone plakaciki są bardzo skuteczne? :cool3: Dużo osób o różne psiaki a jak pytam skąd wiedzą o psie to okazuje się że z plakacików, które rozwiesiłaś :lol: i dzięki temu nawet mały Bernuś znalazł domek (ten na stronce naszej) i będzie mieszkał parę metrów od Ciebie! :loveu::multi:[/quote]
Ale się cieszę:)