[quote name='epe']Hanek kochana!
Widzę,że zaczynasz prowadzić intensywne DT!!!
A Berylek chyba się nie przejmuje,bo widzi,że to na chwilę-przychodzą takie różne,ale na szczęście szybko sobie idą![/quote]
Bardzo ekspresowe DT, jak na razie moje mieszkanie robiło za chwilową przechowalnię, ani jamniś ani sunia nie były dłużej niż 12 godzin.