[SIZE=3][B][I]Wczorajszego wieczoru jadąc samochodem Pani Ula zauważyła biegającącego po środku drogi pieska...O mały włos psiak wskoczyłby Jej pod koła... Ledwo wyhamowała...Samochód jadący za Nią także... [/I][/B][/SIZE]
[I][B][SIZE=3]Zjechała więc na pobocze zawołała kudłacza i obserwowała, gdzie będzie się psiak wybierał...[/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=3]Sunia była straszliwie zdezoriętowana... Po krótkim namyśle postanowiła zabrać czworonoga do domu...[/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=3]Z opisu Pani Uli wynika,że suczka jest bardzo spokojna i grzeczna... Jest nauczona czystości - co oznacza,że mieszkała w domu... Nie ma nic przeciwko kociakom, ponieważ aktualnie przebywa z kotem. Potrafi też chodzić ładnie na smyczy.[/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=3]Jednakże zakładam ten wątek, ponieważ psina nie może pozostać u Niej... Jeżeli jednak w najbliższym czasie nie zgłosi się nikt zainteresowany dziewczynką Ula będzie zmuszona oddać Ją do schoniska (czego wolelibyśmy uniknąć)[/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=3]Więc bardzo Was proszę o pomoc w znalezieniu Jej domku...[/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=3]_____________________________________________[/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=3][COLOR=darkred]Aktualizacja: [/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[I][B][SIZE=3][COLOR=darkred]Suczka znajduje się w hoteliku - pod opieką Tamb - za co Cioteczce bardzo dziękujemy, bo w innym przypadku trafiłaby ponownie do schroniska...[/COLOR][/SIZE][/B][/I]
[SIZE=3][B][I]Oto namiary:[/I][/B][/SIZE]
[I][B][SIZE=3]tel: 785 549 189[/SIZE][/B][/I]
[SIZE=3][B][I]gg: 3964166[/I][/B][/SIZE]
[I][B][SIZE=3]mail: [/SIZE][/B][/I][EMAIL="
[email protected]"][SIZE=3][B][I]
[email protected][/I][/B][/SIZE][/EMAIL]
[B][I][SIZE=3]A oto Ona:loveu:[/SIZE][/I][/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/290/460fac136a5ea850.jpg[/IMG][/URL]