Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. [I]:bigcry::bigcry::bigcry: ... Pinczerko bardzo proszę... Bo ja nie potrafię bannerków robić... :roll::oops:[/I]
  2. [I]Piorunku. Cały czas mam Cię na uwadze i porobię więcej ogłoszeń...[/I]
  3. [I]Ogólnie Dianka jest na:[/I] [I]-alegratka.pl[/I] [I]-nasza-lista.pl[/I] [I]-kupsprzedaj.pl[/I] [I]-psy.pl[/I] [I]-przygarnij.pl[/I] [I]-zoonet.pl[/I] [I]-bono-polska.pl[/I] [I]-mammisia.pl[/I] [I]-aleokazja.pl[/I] [I]-spacerek.net[/I] [I]-cafeanimal.pl[/I] [I]-czworonogi.eu[/I] [I]-gumtree.pl[/I] [I]-eoferty.pl[/I] [I]-dwukropek.pl -ogłoszenia.24polska -ogłoszenia.moje.pl -polskastrefa.eu -ojej.pl[/I]
  4. No My już po wizycie... Miki ma zapalenie tchawicy. Zero polka cały czas w domku. Antybiotyki do wtorku, a potem zobaczymy... We wtorek jedziemy też do Pani doktor, która zajmie się serduchem... Trzeba zrobić też badania krwi... Teraz Miki śpi. Poprzykrywałam Go i odpoczywa. Niestety jeść nadal nie chce. Jednak faktycznie zęby mogą jeszcze tego przyczyną...
  5. [I]Jaki On jest śliczny :loveu: [/I]
  6. Dzisiaj Miki coś mało jadł... Ba! Wogóle nie jadł... Co mnie trochę martwi.Może jeszcze ma obolałe ząbki? Nie wiem... Ale jutro podjadę z Nim do Weta, bo fakt,że nie je jest do Niego całkowicie nie podobny... Tabletkę musiałam Mu dać "na siłę",bo nie było mowy, żeby z czymkolwiek ją zjadł... No zobaczymy... Teraz śpi [przykryty dwoma kocami :evil_lol: chyba Mu się to spodobało :evil_lol: ] . Przed chwilą Go położyłam. Na polku dzisiaj bardzo malutko był - w sumie może 10 minut. Jest strasznie zimno, Sarze po 5-ciu minutach marzną łapeczki. Co prawda Miki wytrzymuje dłużej [widać nie jedną zime przetrzymał na polku] ale są wypuszczane tylko po to,żeby zaczerpnąć świerzego powietrza...
  7. [I]Faktycznie dużo komentarzy ma Cykorek :crazyeye: Fantastycznie ! Beatko bardzo dziękujemy,że Go tam wrzuciłaś :loveu:[/I]
  8. [I]I jak się nasza Babcia miewa?[/I]
  9. [I]Jakie malutkie słoneczko :loveu::loveu::loveu::loveu:[/I]
  10. [I]Ufff ! Jak dobrze, że Ona zdrowa... I bezpieczna...[/I]
  11. [I]Porobię jeszcze kilka ogłoszeń... Może akurat...[/I]
  12. Dokładnie Halbinko heheh :evil_lol: Książę właśnie wstał... Spaceruje po swoim ogrodzie :evil_lol: Teraz jak takie mrozy to mają limit 10 minut i domu niestety... Bo Sarze łapy marzną i wczoraj pobiegała chwile dłużej i została stać na środku ogródka - trzeba było po księżniczkę lecieć biegusiem i na rączkach do domku :razz: Wczoraj Miki nie miał bardzo apetytu. Pewnie miał trochę obolałe zęby... Biedny... Mam nadzieję,że dzisiaj będzie lepiej.
  13. [quote name='BUDRYSEK']niestety Okruszek nie przeżył :-( [B](*)(*)(*)[/B] [B]wybacz,że nie zdążyliśmy!!!!!:placz:[/B] siostrzyczka czeka już na mnie w kuchni schronu grzeje sie pod kocykiem ale nie jest juz taka ruchliwa jak wczoraj przed chwilą podrzucili szczeniaczka przerzucili przez płot a na wybiegu były duże psy dobrze,że p.Józek był w tym czasie na wybiegu przemarznięty,wygłodzony co za debile!!!:angryy: zabieram też małe kociaki bo zamarzają[/quote] [I]Kretyni!! Jak tak można... Jak można... [/I]
  14. [I]Nie... Nie... Nie...!!!!!!!! Dlaczego...! :bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry: Okruszku... [*][/I]
  15. [I]Kolejny raz klapa... Nie wiem dlaczego Ona ma takiego pecha... Jest taka kochana i wdzięczna... :roll:[/I]
  16. [I]Z ogłoszeń cisza...?[/I]
  17. [I]Zadowolony,że tyle kobiet się Nim zajmuję :loveu:[/I]
  18. [I]O cholera... To zdjęcie... :bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry: Proszę ratujcie tego drugiego... I ta Mamusia jeszcze :placz:[/I]
  19. [I]Jasieńku przetrwaj te mroźne dni...[/I]
  20. [quote name='BUDRYSEK']Fifuśku a kiedy fryzjer?:lol:[/quote] [I]Po wizycie u fryzjera to dopiero przystojniak by był :cool3:[/I]
  21. [quote name='DIF'][CENTER][URL="http://www.caption.it/"][IMG]http://cap30.caption.it/6/captionit114801I521D31.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] [I]Piękne... Wystraszony Cykorek...[/I]
  22. [I]Co tu taka cisza Cioteczki...? :roll: [/I]
  23. [I]Bardzo kaukazowaty... Jak trzeba będzie ogłoszenia służę pomocą! A link przesyłam dalej!! Ciekawe jak ten drugi...:roll: Walczcie maleństwa...[/I]
  24. Goniu kochana Miki ma już kamień z ząbków usunięty :razz: Był bardzo dzielny! Miał strasznie zatkane ślinianki :crazyeye: Wręcz spokojnie mogę powiedzieć,że paskudnie... :roll: Ale już wszystko sciągnięte i odetkane :loveu: Miki ma niestety nadwagę :evil_lol: [ale ja tam wiem,że Oni się mylą :evil_lol::diabloti:] Przecież On taki chudziutki... :diabloti: Dostał antybiotyk i w czwartek jedziemy się jeszcze pooglądać. Do usunięcia zostały 2 zęby - bo się ruszają,ale tylkotak minimalnie i Pani doktor powiedziała,że tonie takie pilne... Ogólnie to nie wiem czy teraz by któraś z Was powiedziała,że Ona taki biedny... :diabloti: Łotr się z Niego zrobił - chciał dziabnąć Panią Doktor iniemal śmiertelnie wystraszył pewną Panią co przyszła po jakieś tam leki do pieska <hahaha> Taki groźny ten Nasz Miki :evil_lol: Uśmiałam się strasznie :loveu:
×
×
  • Create New...