Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. [I]Paragrafu kochany... Co byśmy zrobili bez tej naszej Przystani... Jak dobrze,że jesteś pod Jej skrzydełkiem...[/I]
  2. Dropsiku kochany - jutro,albo we wtorek dostaniesz coś dobrego i pójdziesz na spacerek. Kochana przytulanko - śpij spokojnie...
  3. [I]O rany... A co to za biedactwo...? :shake:[/I]
  4. Kurcze ja ten puch już wyrzuciłam :roll: Ale jeszcze Go trochę naMikim zostało :razz: Jutro znowu się czeszemy :evil_lol: Powoli, powoli,ale skutecznie :eviltong: Jak już wyrzuciłam pierwszą część 'czesania' to zaczęłam żałować,że zdjęcia "całości" dla Was nie zrobiłam - drugi Miki by z tego był - poważnie... Chłopak schudł :evil_lol: Więc mogę Go znowu podtuczyć :evil_lol::diabloti:
  5. Dzisiaj Mikuś czuje się chyba nieco lepiej. Był nawet na chwilkęna polku - w samo południe, jak słoneczko ładnie świeciło i w miarę cieplutko było. Bardzo zadowolony był,że wreszcie mógł sobie pospacerować... Odzyskał też apetyt. Je w miarę normalnie - zasmakowały Mu puszki - aczkolwiek nie wszystkie firmy Mu odpowiadają :evil_lol: Od trzech dni robię akcję "czesanie" jedna osoba trzyma Mikulka,a ja czeszę. Wyczesuję z Niego ogromne ilości "puchu" ! Chyba był przygotowany na bardziej 'spartańskie' warunki :evil_lol: Ale poważnie mówiąc wyczesałam już z Niego całą reklamówkę puchu :crazyeye: A robię to trzeci dzień,bo Miki strasznie się złości podczas czesania... Dlatego jedna osoba musi chłopaka trzymać... Nie chę Go zbytnio stresować, więc robię to na raty. Kaszle jeszcze - ale mam nadzieję,że niebawem Mu to przejdzie ;)
  6. [I]Biedulka... Może jakieś zdjęcia?[/I]
  7. [I]Nisamowite...! Jaka spokojna... Bezpieczna... :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/I]
  8. [I]Maleńka już Cię dodałam na: -eoferty.pl -kupsprzedaj.pl -ogłoszenia24polska.pl -czworonogi.eu -przygarnij.pl -spacerek.net -przygarnijzwierzaka.pl -nasipupile.pl -zoonet.pl -dwukropek.pl -bono-polska.pl -pineska.pl Ale bedziesz jeszcze więcej miała :razz:[/I]
  9. [I]Lolusiu ... Co tam u Ciebie...? :roll:[/I]
  10. [I]Fifiku! Tak u Ciebie cichutko... :roll:[/I]
  11. [I]Ślicznotko walcz! A My będziemy szukać nowego Pana - prawdziwego... Co Cię nigdy nigdzie już samej nie zostawi!![/I]
  12. [I]Ależ nie ma za co! Wieczorem jeszcze coś tam wykombinuję :razz: [/I]
  13. [I]Ale z Ciebie słodziak :loveu:[/I]
  14. [I]Hej Maleńka :razz: Cioteczka Klaudia ma dla Ciebie: -alegratka.pl -eoferty.pl -kupsprzedaj.pl -adopcje.org -kupiepsa.pl -ogłoszenia.24polska.pl -ogłoszenia.moje.pl -czworonogi.eu -spacerek.net -bono-polska.pl -ojej.pl -animalia.pl -gumtree.pl -schronisko24.pl -petworld.pl -pineska.pl [później w wolnej chwili jeszcze coś pomyślę nad Tobą :cool3:][/I]
  15. [I]Oj Cykorku... :bigcry:[/I]
  16. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Jutro widzimy się z Miodzikiem, na pewno się ucieszy! Ale potem znów trzeba będzie go odstawić do zimnego boksu... :([/quote] [I]Biedaczek... :roll: Porobię jeszcze kilka ogłoszeń w wolnej chwili [ wieczorem ][/I]
  17. Goniu kochana... Nie ma we mnie nic nadludzkiego... A co do Mikusia to na 100% mógł trafić lepiej... Ja mogę Mu zagwarantować tylko warunki garażowe... Niestety nie domowe... Nad czym bardzo ubolewam... :roll: Zasługuje na lepszy los... Jednakże miłości to Mu nie brakuje... Wszyscy martwimy się o Niego i Go kochamy...
  18. Czasami wstanie - ale i tak na polko wyjść nie może. Podkładów Mu idzie teraz cała masa. Bubu przywiozła ostatnio dwie duże paczki [60 sztuk] za co bardzo mocno dziękujemy[i paczkę Vetmedinu]. Wcześniej Mikusiowi starczał 1 góra dwa podkłady na dobę. A teraz w nocy Mu zmieniam około 4-5 razy... :roll: Co do wstawania to Michał nic na no :eviltong: Wstajemy na zmianę :razz: Pani doktor powiedziała,że po tych tabletkch Miki będzie bardziej senny - a On jest dużo żywszy! Dzisiaj wchodzę z następnymi tabletkami - co dwa - trzy dni następne - żeby sprawdzić czy nie reaguje na jakieś negatywnie [biegunka, wymioty, gorsze samopoczucie]
  19. Wstaję 1) profilaktycznie; 2) bo Miki strasznie siura po tych tabletkach i trzeba Mu kilka razy w nocy zmieniać podkład, który chłonie siury :eviltong: Nie chce,żeby w mokrym spał... Bo to Mu raczej nie pomoże...
  20. Brak nowotworu w płucach i wątrobie to dla mnie ogromna ulga... Ale nie wiemy co się jeszce gdzieś czai... Goniu do Mikusia wstajemy nimal co godzinę - bo On bardzo mało śpi ostatnio - więc nie martw się - wymiziam wymiziam :razz:
  21. Dzisiaj u Dropsika był Michał. Poszedł z Nim na spacer i zawiózł makaron z mięsem - mam nadzieję,że chłopak zjadł... A tymczas upominałsię już o Naszego Pana?? :roll:
  22. Miałam przejściowe kłopoty z kompem... Ale już jestem. Jak już pisała Bubu nowotwór wątroby został wykluczony [ ufffff ] Na dzień dzisiejszy Miki ma obrzęk płuc, zapalenie tchawicy, słabe krążenie i strasznie przerośniętą prostatę [ale z tym nic nie zrobimy niestety...] dostał tabletki na odwodnie - żeby zeszło to co zalega w płucach i jeszcze kilka innych... [ będzie je musiał brać bardzo bardzo długo... ] Miki już nie wymiotuje,ale nadal strasznie kaszle. Apetyt ma nieco lepszy. Bardzo mało śpi. W czwartek jedziemy na kontrole całego Mikiego - dziąseł też.Prawdopodobie dostanie jeszcze jakieś tabletki... Na polko nie wychodzi wogóle - nie może... Mam nadzieję,że będzie tylko lepiej... Dziękuję,że tak się Nim interesujecie... To bardzo pomaga...
  23. [I]Jak to ta Pani z NK której profil ogądałam to wiedziałam,że tak będzie - poprostu to czułam... To bardzo młoda osóbka - nie przymyślała wszystkiego. A Cykor to nie mała puchata przytulanka... :roll:[/I]
  24. Właśnie wróciliśmy od Weta... [wyjechaliśmy o 15:00...] Wyniki jak wyniki... Niektóre lepsze, niektóre nie... Te które powinny być lepsze wprowadzają w zadumę... Jest spore prawdopodobieństwo,że nie jest dobrze... Jutro będziemy wiedzieć więcej niż dzisiaj... Zaraz po odczytaniu wyników krwi pojechaliśmy na RTG płuc... Żeby wykluczyć nowotwór. Co prawda nowotworu płuc nie ma,ale coś złego zaczyna się tam dziać... Jutro USG wątroby... żeby wykluczyć to samo... Są też wielkie problemy z krążniem... W płucach najprawdopodopodobniej zaczyna się coś zbierać. Sporo w zdrowiu Mikiego złego wyrządziła narkoza...[podczas zabiegu usówania jądra] Ale bez niej byłoby jeszcze gorzej... W dodatku jak na złość Miki zaczął w aucie wymiotować... Jak się wali to się wali... Teraz śpi... Niech się wyśpi chłopak...Wrażeń sporo miał dzisiaj. Stresu jeszcze więcej... Oby jutrzejszy dzień przyniósł lepsze wieści... Bo ten 13 mnie troszkę zdołował...
×
×
  • Create New...