-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
Cykor po 12 latachw schronie znalazł RAJ!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']Ta osoba zainteresowana Cykorem narazie zrezygnowała wiec szukamy dalej.[/quote] [I]Woedziałam,że tak będzie... :roll:[/I] -
No nie wiem czy takie dobre te wieści... Pani doktor podejrzewa, że spulchnione dziąsła mogą być zmianami nowotworowymi... Narazie nie kraczmy... I trzymajmy kciuki... Dzisiaj około 15:00-16:00 jedziemy zbadać to Mikusiowe serduszko... Przy okazji będą już może wyniki krwi... Teraz Mikulek śpi. Strasznie się bał tego pobierania krwi. A krew lecieć nie chciała... Dopiero z tylnej łapki udało się pobrać. Miejmy nadzieje, że wyniki będą dobre...
-
Cykor po 12 latachw schronie znalazł RAJ!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Trzymam maluszku za Ciebie mocno kciuki...[/I] -
Fakt - faktem,że zdjęć nie mam... :oops: Ale mam wieści :razz: Nasz chłopak już na dobre zadomowił się w Przystani :cool3: Rozleniwił się też strasznie :eviltong: Wyprowadzany na polko - stoi... Przyniesiony do domu... - podlewa podłogę :evil_lol: Po co chłopak będzie marznął na polku - jak w o wiele przyjemniejszych warunkach można się wysiurać w domku :diabloti: Jest oczywiście bardzo towarzyski. Uwielbia spędzać czas w gronie czworonożnych domowików - szczególnie dziewczynek :cool3: Łapy i Mysi :loveu: Uwielbia spać na podłodze - w posłanku chyba za ciepło. Niebawem wyczaruję jakieś fotunie Przystojnego Emeryta,żebyście Cioteczki oczka nacieszyć mogły :loveu:
-
Cykor po 12 latachw schronie znalazł RAJ!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zuzlikowa']Napisałam do dziewczyn z tamtego rejonu- jeśli same nie mogą ,to może znają kogoś kto może:oops::oops::oops: Podałam wątek Cykorka. Cioteczki nie są obojętne- już nie raz pomagały!:loveu:[/quote] [I]Ja też szukam gdzie się da... To ogromna szansa...[/I] -
szczeniaczek Okruszek odszedł za TM :( Jego siostra Perełka Ma DOM
Klaudus__ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[I]Hahaha! Chciałyście tutaj z dziewuchy chłopa zrobić :lol: Dziewczynisko jak się patrzy :lol:[/I] -
Tina - po 10 latach w schronisku , wygrała z chorobą i MA DOM !
Klaudus__ replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
:Cool!::Cool!::Cool!: -
Sleepingbyday Mikuś ząbki miał robione jak był przytomny... Nie był usypiany... Trzymałam Go przy usówaniu kamienia... Ząbków,żadnych usówanych nie miał jak narazie. Chociaż dwa Mu się ruszają... Ale Wetka powiedziała, że z tym usówaniem można poczekać. Miki teraz dużo śpi. Tęsknym wzrokiem spogląda w stronę drzwi, jak wypuszczam Sare na polko. Zaczął też po troszce kosztować jedzonko... Niewiele, ale zawsze coś... Najgorsze jest to,że nie je nic konkretnego, a antybiotyki Mu muszę dawać... Na pusty żołądek... :roll: Teraz jeszcze śpi [od 2:00 w nocy :crazyeye:]
-
Cykor po 12 latachw schronie znalazł RAJ!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Hmm... Ciekawe... Zobaczymy jak się ta sprawa potoczy... Oby pozytywnie dla Cykorka... Pinczerko...? :razz: Można się do Ciebie ładnie uśmiechnąć o banerek dla Cykorka...? :roll:[/I] -
Miki właśnie spaceruje po garażu. Jest nieszczęśliwy,że nie może na polko wyjść... Ale musi to jakoś przetrzymać... Dzisiaj coś tam liznął jedzenia... Ale tabletek nie chce jeść... Wypluje Łobuz i już... Muszę się nieźle nagimnastykować,żeby Go oszukać... A i to czasami nic nie daje. Uprze się i kicha... Nie będzie jadł i koniec... Zaraz idę robić kolejne podejście z antybiotykiem... Dzisiaj Miki będzie miał odwiedziny... Odwiedzi Go Cioteczka Bubu :loveu: Pewnie się chłopak ucieszy... :razz:
-
Trzy dni leżała na placu zabaw skopana i pobita . ma dom
Klaudus__ replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
[I]Oj maleństwo Ty... Ja też jestem... [/I] -
Gonia pić pije, ale nie je... Gorączke też ma, ale dostaje też antybiotyk, więc myślę,że będzie lepiej... Co do pieniążków to tak... Pieniążki cały czas potrzebne... Miki musi teraz zrobić komplet badań... Bo nowotwory jądra lubią do roku o sobie przypominać... I jeszcze będzie trzeba wykupić Mikiemu tabletki ziołowe na stawy, które nie będą obiążać wątroby... A jak do poniedziałku jeść nie zacznie to prawdopodobnie idzie na stół usówać ząbki... Jest 16:25, a Miki poszedł spać o 10:30 i cały czas śpi... Poprzykrywałam Go,żeby zimno Mu nie było i śpi...