[quote name='Figu']Ami jest małym śmierdzącym słodziakiem :) Z chęcią bym go wykąpała, ale nie chce dokładać mu stresu.
Biegał po działce jak torpeda, nawet zaczęłam się martwić, że go nie złapiemy, ale na wołanie przybiegł, a końcówkę raczej przeczołgał do mnie.
Z psami super, koty też przyjął ze spokojem :) W domu chodzi od małża do mnie, nadstawia się do głaskania, chociaż widać, że dalej się boi.
Zjadł miskę żarełka,z apetytem.
Musimy jeszcze wymyślić, gdzie śpi (bo na łóżko to go moje księżniczki pewnie nie wpuszczą)[/QUOTE]
[I]Fantastyczne wieści.
Dziękuję za opiekę nad Nim :)[/I]