[I]Bela wiem,ale nie do końca było tak jak to wyszło - nie chcę teraz tego tłumaczyć,bo nie ma sensu.
Czytając mój poprzedni post wiele osób powinno zrozumieć co miałam na myśli - MOŻECIE BYĆ PEWNE,ŻE NIE UKRADNĘ SZILI I NIE WYWIOZĘ - WY NA NIĄ PŁACICIE I MACIE PRAWO RÓWNIEŻ DECYDOWAĆ.
Przykro mi,że to tak wyszło.
Przepraszam.
Mam dosyć swoich problemów i nie mam zamiaru tu się kłócić z osobami,dla których Szila jest ważna.
[/I]