[quote name='mshume'][U][B]Co dalej z psem???[/B][/U] Byłam apel o pomoc, zgłosiło się kilka osób a psiak dalej siedzi w garażu zadredziały i cierpi... Jest możliwość transportu do Wwy, na co czekacie?Weźcie coś postanówcie, bo żal serce ściska, jak ten biedak cierpi w tej skorupie (wiem, bo widziałam wiele takich przypadków, czasami leczenie skóry było bolesne, długie i kosztowne)...[/QUOTE]
[I]I owszem - jest transport i pies pojedzie - z tego co mi wiadomo to ani wczoraj ani dzisiaj transportu nie było!
Figu jedzie wtedy kiedy jedzie i ja chyba nic nie przyspieszę - prawda?
[/I]