[quote name='Nikaragua']Ode mnie to nie jest daleko, ale ja zmotoryzowana nie jestem, a tam bez auta się nie dojedzie[/QUOTE]
[I]Kurka szkoda... :roll:
Pani bardzo zainteresowana moją tymczasowiczką.
Nawet sama przyjechać by chciała,ale rygorystyczna wizyta musi być i amen ;)
Dziękuję za dobre chęci - może jeszcze jakaś Cioteczka zobaczy moją prośbę i pomoże - Wy tam zgrane i sporo Was - więc może znajdę pomoc :)[/I]