Toleczka pojedzie do domku po 9 maja. Transport jest - [B]Pati c[/B] oczywiście niezawodna. Koszt całej "operacji" to 440 zł, ale ogłosiłam na wątku transportowym więc myślę, że dołączą inne psiaki i jakoś podzielimy koszty. A jak nie to poszukamy sponsorów:eviltong::eviltong: - a jakkkkk a cooooo:evil_lol::evil_lol: