O nie, tyle słodkości naraz :oops: :loveu: Jamnisie daże dużą sympatią, ze względu iż nasz pierwszy pies był jamnikiem, był nawet z mojego rocznika, niestety odszedł kiedy Kaja była jeszcze szczeniaczkiem w wieku 10 lat, miał problemy z płucami :-( A jeszcze czarne podpalane :eviltong: