-
Posts
1808 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kaya
-
My na 90% się zjawimy, bardzo fajna wystawa :)
-
Galeria Kleksika i Ice`a dwóch moich największych miłości życia
Kaya replied to Pieseczkowo's topic in Galeria
Dominika i gdzie fotki są fotki Penieckiego? :-( A ty to masz dobrze ja na wystawę muszę czekać jeszcze jeden tydzień więcej, chciałam jechać towarzysko do NDM, ale raczej się nie zjawie ... No chyba, że się coś zmieni to dam ci znać ;) -
Ale to są już wielkie kluchy aż się miło patrzy :)
-
Widzę, że się ogórkowa impreza szykuje ;) Ja fanką ogórków jestem owszem, ale tylko na kanapce :P Za to może uda mi się jakieś inne smakołyki przygotować :)
-
Kanapa jak widać wygodna aż się Sajdi oczka same zamykały ;)
-
Wieeelkie spóźnione gratulacje, sfora basków nam się powiększa i szaleją na wystawach! :) Coś czuję, że ten rok należy do Basenji :eviltong: w poprzednim oglądaliśmy piękne syberiany, to teraz kolej na baski ;) Pozdrawiam i jeszcze raz życzę miłych i wesołych świąt :B-fly:
-
Kiedy was zobaczymy gdzieś na wystawie? ;) A chłopaki towarzystwo mają super :lol:
-
Świetna jest i jaką ma śmieszną czupryne na głowie :evil_lol: :cool3: Trzymam kciuki za udany debiut w młodzieży ;)
-
Żyje : ) ... jeszcze :evil_lol: Ciągle coś mi wypada, ale tak to już bywa w końcu właśnie przede mną najgorsze (niecałe) 4 tyg. w tym roku ... Od 27 do 29 mam egzaminy, nauczyciele szaleją, nauki mamy pełno :shake: Święta spędzam nad książkami, no ale pocieszam się tym, że po 4 maja (bierzmowanie) będę mogła już spokojnie odetchnąć bynajmniej na jakiś czas, a i co najmniej 6 godzin w szkole mi odejdzie no i przede wszystkim nauki będzie mniej, a zajęcia z przygotowania do bierzmowania również się skończą :multi: Dzisiaj sobie właśnie usiadłam, a już zaraz muszę wychodzić na wizyte do weta, żeby zdążyć przed zamknięciem :roll: Ale dzisiaj późnym wieczorkiem, gdy wrócimy z wizyty u dziadków (będą ogródkowe zdjęcia o ile nie zacznie padać :cool3: ) wrzucę już obrobione stare zdjęcia i obrobię i wrzucę nowe ;) Wczoraj wszystko zrobiłam specjalnie by mieć dzisiaj czas na fotki :) A z życia Muszu, to wczoraj zabrałam całą gromadke (po kolei) na ćwiczenia i muszę powiedzieć, że mały pomimo, że tak naprawdę ćwiczył mało (i tu mogę obwiniać tylko siebie) na ringówce biegał niczym stary wyjadacz wystawowy! Super! Byłam wielce zaskoczona, a zwłaszcza, że bieganie było najmniej ćwiczone i to jeszcze na dworzu przy ludziach samochodach i innych psach oraz hałasach, ale za to stójka która ćwiczona jest non stop w każdej wolnej chwili na ringówce kompletnie nam nie idzie, tylko na obróżce i w domu, ale do maja (debiut w Łodzi) jeszcze czas mały jedzie z nami do Inowrocławia się oswajać z wystawami :) I od razu chciałabym z tego miejsca złożyć wszystkim życzenia z okazji świąt [URL=http://img193.imageshack.us/i/kartkane.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8934/kartkane.jpg[/IMG][/URL]
-
Żyje : ) ... jeszcze :evil_lol: Ciągle coś mi wypada, ale tak to już bywa w końcu właśnie przede mną najgorsze (niecałe) 4 tyg. w tym roku ... Od 27 do 29 mam egzaminy, nauczyciele szaleją, nauki mamy pełno :shake: Święta spędzam nad książkami, no ale pocieszam się tym, że po 4 maja (bierzmowanie) będę mogła już spokojnie odetchnąć bynajmniej na jakiś czas, a i co najmniej 6 godzin w szkole mi odejdzie no i przede wszystkim nauki będzie mniej, a zajęcia z przygotowania do bierzmowania również się skończą :multi: Dzisiaj sobie właśnie usiadłam, a już zaraz muszę wychodzić na wizyte do weta, żeby zdążyć przed zamknięciem :roll: Ale dzisiaj późnym wieczorkiem, gdy wrócimy z wizyty u dziadków (będą ogródkowe zdjęcia o ile nie zacznie padać :cool3: ) wrzucę już obrobione stare zdjęcia i obrobię i wrzucę nowe ;) Wczoraj wszystko zrobiłam specjalnie by mieć dzisiaj czas na fotki :) I od razu chciałabym z tego miejsca złożyć wszystkim życzenia z okazji świąt [URL=http://img193.imageshack.us/i/kartkane.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8934/kartkane.jpg[/IMG][/URL] P.S zaraz idę jeszcze wkleić tego posta do galerii Muszu (który właśnie urządza zapasy z Fiolką) ;)
-
Mogę urzyczyć Cocker spanielkę angielską na [B]Grudziądz[/B] i [B]Inowrocław[/B]. Na Inowrocław również Goldenkę. Obie brały już udział w Młodym prezenterze, spanielka z różnymi osobami, poza tym lepiej współpracuje z obcymi osobami na ringu ;)
-
[quote name='Asiaczek']Dzieki! Jak tam Muszu? Ja dzisiaj tak ok. 13-tej weszłam na DGm i... o dziwo, wszystko działa jak nalezy:) Zobaczymy, jak długo... Pzdr.[/QUOTE] Muszu dzisiaj jedzie na kolejne szczepienie, wetki zapewne się ucieszą, bo to ich nowy pupilek (wcześniej była kolorowa Fiolka :P ). Zdjęcia ciągle czekają na dłuższą chwile, żeby je wrzucić i na dobrze funkcjonujące dogo, teraz jest ok, ale zaraz szkoła...
-
Ja mailowo gratulowałam sukcesu Jumy, to pogratuluje i sukcesu na Litwie tutaj ; ) Gratulacje! Mi niestety coś się dzieje z internetem i zanim się cokolwiek otworzy mija 5 min o ile wogóle potem się otworzy, a jak już było ok rano to dogomania miała jakieś prace :)
-
JH już jutro o 17 trzymam kciuki :)
-
Oj tak, tak nie dadzą nawet na chwilę spokoju tylko najlepiej dowalić kolejnym sprawdzianem, czy wypracowaniem....:shake: Muszu żyje, ma się dobrze rośnie jak na drożdżach :) Fotki mam na aparacie, choć powiem szczerze, że żeby go uchwycić trzeba naprawdę się namęczyć :razz: Już ostatecznie obiecuje fotki wrzucić w środę, bo wtedy mam "luźniejszy" dzień A teraz tak jeszcze nie dziś, a jutro, ale ja zalatana jestem więc dzisiaj, chciałabym wszystkim Panią złożyć życzenia z okazji ich jutrzejszego święta :BIG: [I] Dla dziewcząt, które znam moc życzeń dzisiaj mam, dużo zdrowia, szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości, niechaj się to niesie na cały kraj, dziś dla pań wszystko naj... naj... naj...[/I]
-
Dziękuję za odkurzenie galerii ;) Galeria zaniedbana, bo właśnie rozpoczął się najgorszy miesiąc w tym roku (za mies. mam testy) do tego masa sprawdzianów, kartkówek itd. Wpadłam właśnie tak na 10 minutek i zaraz zabieram się za naukę.... Teraz to i pogoda na fotki dobra nie jest :-( W środę będę miała w miarę wolny czas a więc może jakieś fotki odkopie :cool3: I już takie wcześniejsze, ale jutro nie wiem czy znajdę chwilkę by wrzucić :) [COLOR="#ff0000"]Wszystkim Panią z okazji jutrzejszego dnia kobiet chciałabym złożyć najserdeczniejsze życzenia[/COLOR] :B-fly: [I] Dla dziewcząt, które znam moc życzeń dzisiaj mam, dużo zdrowia, szczęścia i miłości oraz kwiatów i radości, niechaj się to niesie na cały kraj, dziś dla pań wszystko naj... naj... naj...[/I]
-
A nawet jeśli to od czegoś jest weekend :)
-
A tam 18, świeta urodziny, imieniny, wielkanoc, koniec roku szkolnego, każde święto jest dobre na namawianie na następnego psa :evil_lol:
-
Ja nauką? w ferie? :eviltong: Powiedzmy, że wykorzystuje ostatnie wolne dni ferii :razz: A Muszu dobrze, jutro do niego jadę to jakieś fotki będą i dokładniejsze relacje ;)
-
Kaja będzie Shrekiem, a Fiolka Fioną :evil_lol:
-
Zuzka pakuj się w pociąg i zapraszam w jakiś weekend :eviltong: No i na północne wystawy:roll:
-
[URL=http://img687.imageshack.us/i/dsc08635k.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9365/dsc08635k.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="1"]może coś się znajdzie...[/SIZE] [URL=http://img97.imageshack.us/i/dsc08618pq.jpg/][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/3791/dsc08618pq.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="1"]O, mam! teraz tylko trzeba szbko się zwinąć żeby Kaja nie zauważyła :diabloti:[/SIZE] [URL=http://img517.imageshack.us/i/dsc08630.jpg/][IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1661/dsc08630.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="1"]O chyba idzie :-o[/SIZE] [URL=http://img62.imageshack.us/i/dsc08611.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9741/dsc08611.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="1"]Już w ciepłym domku mogę sobie dupke wygrzać :multi:[/SIZE] [URL=http://img8.imageshack.us/i/dsc08603w.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/922/dsc08603w.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="1"]Taka pogoda to nie dla mnie :eviltong:[/SIZE]
-
[URL=http://img202.imageshack.us/i/dsc08598p.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/3963/dsc08598p.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="1"]wielka piłka mały piesek :cool3:[/SIZE] [URL=http://img23.imageshack.us/i/dsc08582t.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/893/dsc08582t.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="1"]A to ja i moje okienne dzieło w tle :eviltong: (pięknie zaślinione)[/SIZE] [URL=http://img697.imageshack.us/i/dsc08576e.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/6216/dsc08576e.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="1"]Mógłbym zagrać kota w butach w nowej części Shreka[/SIZE] [URL=http://img514.imageshack.us/i/dsc08551s.jpg/][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/4369/dsc08551s.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="1"]Moje legowisko czyli zbiorowisko wszystkiego co da się przynieść :razz:[/SIZE] [URL=http://img514.imageshack.us/i/dsc08541n.jpg/][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/4657/dsc08541n.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="1"]Jestem napakowany niczym mały rottek :mad:[/SIZE]
-
[quote name='jamnicze']Hej, hej, co ja widzę - nowa galeria. A czemu nie dałaś KaYa małego do swojej? Mały jest taki słodziaczek :loveu:, zaraz wpakował mi się na kolana i zasnął [url]http://img153.imageshack.us/img153/8907/dsc08516.jpg[/url] Ale jego charakterek chyba najlepiej oddaje ta fotka :razz: [url]http://img15.imageshack.us/img15/6580/dsc08487g.jpg[/url][/QUOTE] Niech będzie w swojej (V) grupie, a nie po retrieverach i spanielach się "szwędał" :eviltong:
-
Wiele hodowli wydaje szczeniaki po skończeniu już 6 tyg. życia