Jump to content
Dogomania

Kaya

Members
  • Posts

    1808
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kaya

  1. [quote name='Florka_xyz']No to fakt Asiaczek z Serkiem rewelacyjnie wygadaja :) Super duet - czuje ze to bedzie HIT SEZONU 2010 a pozniej ho ho ho daleko w przyszłosc :)[/QUOTE] Nasuneło mi się tylko ... Hity na czasie :P
  2. [quote name='black-manor']za to pewnie późno konczysz :P ja mam dzien, kiedy zaczynam o 7.10, czyli o 6.30 wychodze z domu i kończe lekcje o 16.05, czyli kolo 17.40 wracam :P[/QUOTE] Oj znam ten ból, gdy o 6.30 trzeby wyjść z domu i w te mrozy na dodatek do szkoły przez Kartuską biegnąć ;) Gdy wychodze ciemno i gdy wracam też :P [quote name='Asiaczek']O, czyżby akurat nudna lekcja informatyki była...? Zuzka, jakos nie mogę sobie przypomniec, kiedy szłam do szkoły na 8.45 lub 9.30... Zawsze jakos ta godz. 8.00 mi dźwięczała w głowie;) A cóż to za dziwna godzina 9.10...? Pzdr.[/QUOTE] Ja dzisiaj miałam taką nudną lekcje angielskiego, miałam czas na spokojne spr. poczty i poszperanie troche po stronkach, żeby zerknąć jakie nowości u znajomych są :) Tak, tradycyjnie chyba godz. 8 w większości szkołach jest godz. która rozpoczyna lekcje, u nas takie dziwne są te lekce, bo np. 0 godz. zaczyna się o 7.30, 1 o 8.15 dopiero ;) Na szczęście tylko raz mam tą "przyjemność" przychodzić na 7.30 ;P
  3. żyją chyba bo widziałam ze wybieraja się do Bydgoszczy :P
  4. [quote name='Zuza i Noddy']Ja się właśnie dopiero do szkoły zbieram ;)[/QUOTE] Fajnie ci ja własnie jestem w szkole, dzisiaj miałam na 9.10 :(
  5. A czy mogłabym prosić skany/zdjęcia z katalogu, grupy 8, a konkretnie cockerów angielskich i goldenów? :)
  6. Ja możliwe że się zjawie, z kim to czas pokaże :)
  7. Mmmmm same pyszności, Kaja by pozazdrośiła takich, dobrze że nie widzi :P
  8. Narazie zapowiada sie wszytsko dobrze, ale ostatecznie wyjdzie po radzie ;) A ja zmykam ogarniać chałupe , bo zaraz dziadkowie przyjadą :P
  9. Narazie zapowiada sie wszytsko dobrze, ale ostatecznie wyjdzie po radzie ;) A ja zmykam ogarniać chałupe , bo zaraz dziadkowie przyjadą :P
  10. Gratulacje kolejne dla Jumaszki, czyli mam rozumieć, że na "BIS'owskim" pudle też stanął?
  11. Znajde na pewno, teraz mam mniej nauki bo jutro właśnie oficjalnie zamykamy semestr, a dzisiaj ostatnie oceny "złapałam" ;)
  12. Galwria że nie działa to wiem musze kilka rzeczy tam pozmieniać w niej ;)
  13. Czekam niecierpliwie na wyniki :)
  14. Super! gratulacje i od nas ! ;) Wyjazd może i z przygodami, ale za to jaki udany :)
  15. [quote name='Izabela124.']Tak, już jestem na ferie :)[/QUOTE] A ja ferie mam najpóźniej, bo dopiero po wystawie walentynkowej w Bydgoszczy :(
  16. A gdzie śpicie? My śpimy w pensjonacie pod wierzbami czy jakoś tak podobno jescze 5 osób z pieskami już tam zarezerwowało nocleg w tym wiem że jedna osoba z dogomani ;) Ja wyjeżdżam w południe w sobote, żeby być tak na 14 na finały :P. A co do wystaw i transportu to bardzo chętnie na wsólne wystawy się wybiore :) Jakbym jechała gdzieś samochodem to też dam znać, narazie z tego co wiem jestem zdana sama na siebie :(
  17. [url]http://kajuka.prv.pl/kalendarium.html[/url] Ja też mam taką nadzieje, aj wyjeżdżam najprawdopodobniej w sobote o 10 :)
  18. My na stronce mamy kalendarium na ten rok ;) Co do ogona to tylko tak wygląda drastycznie :P No i Kaja dziękuje za życzenia :)
  19. A u nas dzisiaj imprezowa atmosfera, ponieważ [b]Kaja kończy dzisiaj 6 lat![/b] ;) Był tort był prezent i obżarstwo urodzinowe :P
  20. Zuza a masz moze kalendarz wystaw na które masz zamiar pojechać w tym roku? ;)
  21. Jako że za niecały miesiąc już otwieramy sezon wystawowy to fotki w postawach obu dziewczyn :) Zaczne od jutrzejszej solenizantki, już za 2 lata emerytki :P (z wystawy w Sopocie kiedy jeszcze włos był jako tako) [URL=http://img29.imageshack.us/i/duze6o.jpg/][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/6195/duze6o.jpg[/IMG][/URL] A tu jeszcze nasza piękna młodzież [URL=http://img62.imageshack.us/i/duzej.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/5988/duzej.jpg[/IMG][/URL] Fiolka łysol, Kaja jeszcze gorzej taka łysa ze prześwity już ma, na szczęście ona to dopiero za kilka mies. na wystawie się pojawi... I jeszcze z takich newsów ostatnio byłam przez kilka dni pochłonięta pracą nad...stroną wkońcu aktualizacje porząde np. w galeriach Kaji i Fiolki, które do tej pory były puste :) [url]www.kajuka.prv.pl[/url] zapraszamy : )
  22. Fiolke - Cocker spaniel angielski ;)
  23. Ja również będę :) Zuza tak, chyba powinno być [B]KWPR[/B]
  24. Zuza to zakładaj małemu galerie i czekam na fotki z nowego domu :P
  25. owca dzięki za wyczerpującą odpowiedź na pewno skorzystam zaraz sobie gdzieś zapisze zeby nie zapomnieć ;)
×
×
  • Create New...