OJ ale jestem uwsteczniona :) Nie mam czasu ostatnio niestety . I taki stan potrwa pewnie do czerwca :(
Ale cudowne wieści :) o Dymku :)
To może też wyżełkiem z mojego banerku sie zainteresujesz :eviltong:...oczywiście w wolnej chwili. On mi tak przypomina naszego Basa -wyżła (u moich rodziców), że aż mi serce pęka jak patrze na ten kochany nochal....