A o to wieści o Bono :
"WITAM. Jak w środę dr zobaczył PSIAKA to powiedział,że są efekty kuracji, jest dużo, dużo lepiej. Koleś porasta sierściuchą coraz bardziej. Jest OK. Dr zdecydował, że można juz go zaszczepić na parwowirozę i inne wirusy, także dostał już dawkę. Nadto nadal ma otrzymywać ketakonazol. Ponowna wizyta u dr w połowie kwietnia. Mały skumplował się już z kotami, szczcególnie z czarną. Bójki toczą niesamowite ale w formie zabawy. Jest radosny, usłuchany. Także wszystko OKEJOS. Pozdrawiamy serrrrrrrdecznie i zyczymy Wszystkiego dobrego na świeta. A&KM & Zoo"
Fajnie prawda ?? :)